CS:GO sebepsiz yere Overwatch ban yedim

Yusufcandem

Centipat
Daha fazla  
Dün akşam girdiğim rekabet maçında beni takımdan attılar sebepsiz yere ve arkadaşım ile vs atma kararı aldım çok güzel oynadım ettim ertesi gün yani bugün baktığımda CS:GO'da Overwatch ban yediğimi fark ettim ne hile kullandım ne bir şey yaptım takımı bile trollemedim ve yardımınıza ihtiyacım var bu banı nasıl kaldırabilirim veya Valve'ın Steam'ın veya direk CS:GO'nun müşteri hizmetleri için kullanılan bir e-posta adresi var mı?

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2022-10-20 173426.png
    Ekran görüntüsü 2022-10-20 173426.png
    110,7 KB · Görüntüleme: 177
Dün akşam girdiğim rekabet maçında beni takımdan attılar sebepsiz yere ve arkadaşım ile vs atma kararı aldım çok güzel oynadım ettim ertesi gün yani bugün baktığımda CS:GO'da Overwatch ban yediğimi fark ettim ne hile kullandım ne bir şey yaptım takımı bile trollemedim ve yardımınıza ihtiyacım var bu banı nasıl kaldırabilirim veya Valve'ın Steam'ın veya direk CS:GO'nun müşteri hizmetleri için kullanılan bir e-posta adresi var mı?
Haksız Overwatch banı yemek ihtimal dahilinde bile olmayabilir :D Yaptıysanız yaptım deyin.

Artı -3 Eksi
Haksız Overwatch banı yemek ihtimal dahilinde bile olmayabilir :D yaptıysanız yaptım deyin.

Yapsam foruma yazmam herhalde Max yaptığım hile Arkadaşım ile oynarken r_drawothermodels 2 budur.

Eğer ki 3. parti başka bir yazılım kullandıysanız ondanda ban yemiş olabilirsiniz herhangi bir 3. parti yazılım kullanıyor musunuz?

CS:GO'da kullandığım 3. parti yazılım yok ama başka oyunlarda kullandığım Türkçe yama gibi şeyler kullanıyorum etkiliyor olabilir mi?

Eğer ortada hatalı bir yasaklama varsa Valve kesinlikle gerekeni yapar. Ancak nedense her gün böyle haksız ban konuları görüyorum. Yoksa Valve batırdı haberimiz mi yok?

Bence büyük bir sıkıntı var. Yasaklama alanların neredeyse tamamı haksız yere yasaklanma aldıklarını belirtiyorlar. Böyle devam ederse Valve CS:GO oyuncusu bulamayacak.

Bilgilendirme yapayım buradaki arkadaşlara. Çünkü görünüşe göre çoğunuz bilmiyorsunuz bu mevzuyu.
Overwatch ve VAC banları farklı şeylerdir.

Overwatch'a düşmeniz için bol bol raporlanmanız gerekiyor. Raporlandıktan sonra Overwatch erişimine sahip oyunculara oynanışınızı izletip suçlu - suçsuz seçmesi yaptırıyorlar.

Örnek vereyim 5 oyuncuya izlettiler. 4'ü sizi suçlu 1'i suçsuz buldu. Overwatch banı yersiniz. VAC banı değildir bu.

CS:GO oynayan oyuncu sayısı arttıkça Overwatch erişimi olan deneyimsiz oyuncu sayısı da artıyor. Suçsuz olsanız da suçlu olarak görülmeniz her ne kadar çok düşük bir ihtimal olsa da imkansız değil. Overwatch banı yediği için birisini suçlamanın anlamsız olduğunu düşünüyorum.

Kaldı ki anne - babanızdan çok güvendiğiniz Valve Anti Cheat bile saçma sapan kararlar verebiliyor. Yapay zeka nihayetinde. Bu kadar da ''hatasız'' olduklarını düşünmemek gerek.

Yeni konular

Geri
Yukarı