CS:GO Sebepsiz yere Overwatch banı

Öncelikle geçmiş olsun o hesap %95 ihtimal gitmiş o hesaba bir bardak soğuk su için.
Steam desteğe yazın belki faydası dokunur ama pek sanmıyorum.
Overwatch müfettişlerinden de kaynaklı olabilir bu durum.

Merhabalar ben konu sahibiyim yazım yanlışları yaptığımdan dolayı konuyu açtığım hesabımda birkaç yetki alındı hesabımı kardeşimden başkası oynamadı crack yazılımı kullanmıyorum avnin ne olduğunu bilmiyorum fakat virüs yok. Bilgisiyarımda yüklü programları fotoğraf olarak bırakacağım zaten bu arada Steam destektende yanıt geldi ayriyeten demolarımı vs atabilirim ama atılacak bir demo yok ortada en son 22 Mayıs ve dün fraglar belli ortada genede isteyen olursa çekinmeden atabilirim 22 Mayıs'tan önce 18 Nisan'da paydos yapıldı hesaba hatta 16 o aralar formumdaydım iyi vuruyordum fakat absürt hiçbir hareket yapmadım yani benim oynadığım zamanlar 16 Nisan'a denk geliyor 3 Nisan'dan 16 Nisan'a o 1 ay girilmedi ben main accmi kasmaya devam ettim kardeşim 22 Mayıs'ta oyuna girmeye başladı 3 tane rekabetçi el girdi benimle beraber yan yana 1 kere beni vurdu yanlışlıkla onun dışında 6/20 5/21 gibi skorlarla bitirdi 3 Nisan ile 16 Nisan arasından önce de en son 2019 Aralıkta girilmişti.
Artık çoklu hesap kullandığın için buradan da ban yersin.

Overwatch seni kontrol eden üye kim olursa olsun. Valve çalışanları son bir kere kontrol ediyor.
Eğer bir hata olduğunu düşünüyorsanız, Steam desteğe yazabilirsiniz.

Saçma bir oyun. 10-12 yılı aşkındır CS serisini oynarım, bu sene son buldu serüvenim. 256 Tick, Source 11 bile getirseler başlamam o derece soğudum.

Valorant oynamanızı öneririm çok güzel yapılmış ve CS:GO'da 40 FPS alan Valorant'ta 60 FPS aldığı söyleniyor yani optimizasyonu mükemmel olan bir oyun. Geçmiş olsun, Steam desteğe yazmanızı öneririm.

Overwatch'ı saçma sapan gümüşler, novalar yaparsa olacağı budur. CS Valorant'tan sonra benim gözümde çöpten farksız. Daha çok gelişmesi gerekiyor.
Gümüşlük ve Novalık ne alaka? Overwatch yapabilmek için 150+ wini olması gerekir ki bu da oyuncunun belirli bir tecrübeye sahip olduğu anlamına gelir. Sonradan rütbe düşse bile adamın 150 galibiyetlik bir tecrübesi var.

Gümüşlük ve Novalık ne alaka? Overwatch yapabilmek için 150+ wini olması gerekir ki bu da oyuncunun belirli bir tecrübeye sahip olduğu anlamına gelir. Sonradan rütbe düşse bile adamın 150 galibiyetlik bir tecrübesi var.
150 galibiyet yeterli mi bir insanı haksız yere banlamak için? (Konu sahibi için söylemiyorum.)

Yeni konular

Geri
Yukarı