Çözüldü CS:GO seçkin hesaplar kalıcı mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

HavucluDavsan

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar, CS:GO'dan seçkin hesap alacağım ama kalıcı olup olmadığı hakkında hiçbir bilgi bulunmuyor. Ben kalıcıdır diye düşünüyorum. Bilgili bir hocam yardım ederse sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Mesela fabrikadan çıkmış çıkma oranı , skin enderlik oranı.
Öyle bir şey yok, eğer oyun sonu düşen itemları kastediyorsan şansına düşüyor enderlik oranı ve zamanla değişmiyor. Elinde Fabrikadan Yeni Çıkmış varsa öyle kalmaya devam ediyor bir tür sınıflandırma olarak düşün.

Öyle bir şey yok, eğer oyun sonu düşen itemları kastediyorsan şansına düşüyor enderlik oranı ve zamanla değişmiyor. Elinde fabrikadan yeni çıkmış varsa öyle kalmaya devam ediyor bir tür sınıflandırma olarak düşün.

Hocam ayın 15'inde alacağım skin düşürme limiti var mı eskiden ücretsiz hesaplarda olduğu gibi?

Hocam ikiniz de varklı dediniz ama limiti varsa ne kadar kesin bir bilgi var mıdır? Her seviye atladığımızda mı gelir skinler?
Hayır her seviye atladığında değil. Haftada bir kere seviye atlayınca verilir. Haftada 5 kere mi atladın diyelim sadece birinde geliyor. Ondan sonra sadece kasa, grafiti falan geliyor da galiba skin gelmiyor geliyorsa da çok nadir. 10-15 maçta falan yani.

Hayır her seviye atladığında değil. Haftada bir kere seviye atlayınca verilir. Haftada 5 kere mi atladın diyelim sadece birinde geliyor. Ondan sonra sadece kasa, grafiti falan geliyor da galiba skin gelmiyor geliyorsa da çok nadir. 10-15 maçta falan yani.

Ücretsiz versiyonda zamanında birkaç ayda 10TL biriktirip oyun almıştım :) bayağı fazla skin geliyordu hocam ortalama kaç ay sürer dersiniz Prime'nin kendi parasını çıkarması? Çok oynayacağım her hafta zaten seviye atlarım onda sorun yok. Ayda herhalde 200 civarı oyun oynarım. Sizce kaç ayda kendi parasını çıkarır?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı