Çözüldü CS:GO seçkin hesaplar kalıcı mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

HavucluDavsan

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar, CS:GO'dan seçkin hesap alacağım ama kalıcı olup olmadığı hakkında hiçbir bilgi bulunmuyor. Ben kalıcıdır diye düşünüyorum. Bilgili bir hocam yardım ederse sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ücretsiz versiyonda zamanında birkaç ayda 10TL biriktirip oyun almıştım :) bayağı fazla skin geliyordu hocam ortalama kaç ay sürer dersiniz Prime'nin kendi parasını çıkarması?çok oynayacağım her hafta zaten seviye atlarım onda sorun yok ayda herhalde 200 civarı oyun oynarım sizce kaç ayda kendi parssını çıkarır?
Bende bir senede bile çıkarmadı, arkadaşıma bir haftada 80 TL değerinde toplam iki skin geldi. Belli değil ama FACEIT oynarsanız iyi olur, puanlar veriyor ve o puanlarla skin alabiliyorsunuz ama N3 üstü değilseniz pek bulaşmayın bence.

Float değerini öğrenmek için evet siteler var fakat ben hiç kullanmadım. Yanlış bir site önermek istemem. Bu konuda forumda yorumlarından anladığım kadarı ile yardım alabiliceğimiz 2 arkadaş var. Onlar kesin biliyordur diye düşünüyorum. @N'W'O @wanetage Float değeri için bir site biliyor musunuz? : )

Hocam bir soru daha soracağım oyunlarda çoğunlukla ilk 3 de oluyorum aşırı tavuk ve kafadan vuruş yapıyorum sizce aylık kaç TL geliri olur? Kendi parasını çıkarması bile kar benim için.

Eğer operasyon bileti alırsan item düşme fiyatı sınırı kalkıyor diğer türlü bana maksimum 20 TL'lik item düştü.

@wanetage Float değeri için bir site biliyor musunuz? : )

Nasıl yani hocam? Konu sahibi oyun içindeki eşya droplarının hangi float değerinde düşeceğini soruyor ki bu droplar rastgele zaten. Fabrikadan yeni çıkmış da olabilir, savaş görmüş de olabilir. Float için site derken anlayamadım.

Eğer operasyon bileti alırsan item düşme fiyatı sınırı kalkıyor diğer türlü bana maksimum 20 TL'lik item düştü.
Emin misiniz? Seçkin olmayan bir hesaptan operasyon bileti alarak seçkin olunmuyor. Eşya düşmesi TP kazanma durumunuz olmuyor.
Nasıl yani hocam? Konu sahibi oyun içindeki eşya droplarının hangi float değerinde düşeceğini soruyor ki bu droplar rastgele zaten. Fabrikadan yeni çıkmış da olabilir, savaş görmüş de olabilir. Float için site derken anlayamadım.
konu sahibinin yorumlarını okudum ve float değerinimi soruyorsunuz dedim "evet" dedi.

Ama anladığım düşen veya alacağı skininde float değerinide öğrenmek istedi gibime geldi

Bende float sitesi bilmeyince size sordum. :)

Konu sahibinin yorumlarını okudum ve float değerini mi soruyorsunuz dedim "evet" dedi.

Ama anladığım düşen veya alacağı skinin de float değerini de öğrenmek istedi gibime geldi.

Bende float sitesi bilmeyince size sordum. :)

Skin düştüğü zaman oyun içinde iken envanterden inceleyerek float değerini görebilir.

Float değerlerinin isimlendirilmesi:
  • 0.00-0.07: Fabrikadan yeni çıkmış
  • 0.07-0.15: Az aşınmış
  • 0.15-0.37: Görevde kullanılmış
  • 0.37-0.44: Eskimiş
  • 0.44-1.00: Savaş görmüş
Sonradan tarayıcıdan vs. float değerini görebilmek istiyorsam şu Chrome eklentisini kullanıyorum.

Float değerlerine bakmak için site kullanmam ama site önerisi yapacak olursam Steamanalyst diye bir site var, giriş yapıp ilgili profilin Steam ID'sini girince envanter çıkıyor. ''Eşyanın üzerine gelip ''Get wear value'' tıklayınca float değeri çıkıyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı