CS:GO seçkin alınır mı?

Alınır çok fazla oynamıyorum ama parası neredeyse çıktı geçen gün seviye atladım glock pembe şekeri fabrikadan yeni çıkmış düştü her türlü değer ve o ara sıra attığınız maçlardada hile gelmediği için oyun daha zevkli oluyor.

Merhaba CS:GO seçkin almayı düşünüyorum, sizce 280TL'ye almaya değer mi? Çok fazla CS oynamıyorum ama ekiple girince 3-4 el rekabetçi atıyoruz ve zevk alıyorum. Onun dışında Valorant sık oynayan birisiyim fakat arkadaşlarım sürekli seçkin almamı söylüyorlar sizce o paraya değer mi?
Almaya gerçekten niyetin varsa Nays kart ile al. Onun da forumda konusu açıldı. Steam de 100TL harcamaya 20 TL geri ödeme veriyor. 58TL geri ödeme alarak 217TL'ye almış olursun.

Almaya gerçekten niyetin varsa Nays kart ile al. Onun da forumda konusu açıldı. Steam de 100TL harcamaya 20 TL geri ödeme veriyor. 58TL geri ödeme alarak 217TL'ye almış olursun.
Nays hesabı açtım şuan sıfırdan fakat hiç nays uygulaması kullanmadım şuan garanti bankamdan nays hesabıma para atacağım ve steame girdikten sonra nays kart ile satın alacağım bu sayede 217tl ye almış olucam demi yanlış anlamadım?

Nays hesabı açtım şuan sıfırdan fakat hiç nays uygulaması kullanmadım şuan garanti bankamdan nays hesabıma para atacağım ve steame girdikten sonra nays kart ile satın alacağım bu sayede 217tl ye almış olucam demi yanlış anlamadım?
Daha önce görseydim yazardım. Nays güvenilir kendim de alışveriş yapıyorum-yaptım. Cashback mantığı parayı verdikten sonra para vermesi. Yani 275TL harcama yaptığınızda 58 TL geri ödeme yapacaktı yine Nays kartınıza. Ama almışsınız zaten hayırlı olsun.

Geri
Yukarı