CS:GO seçkin hesabım gitti

Böyle durumda kalırsanız ve birileri size acilen itemlerinizi takaslamanız gerektiğini söylerse sakın yapmayın. API keyinize erişen kişiler itemleri atmaya çalıştığınız hesabın profilini kopyalıyor ve itemleri çalıyor. Steam Desteğe yazıp beklemek en doğru sonuç olacaktır. Kaldı ki profilinizdeki ve steam chatteki yazılar hesabınıza erişim sağlayan kişilerin size tuzağı.

Steam destek durumu çözdü. CS:GO seçkin hesaba kavuştum şükür. Yardımlar için teşekkürler.

Sorun CS'nin olmaması değildi CS'ye giriyordum ama seçkin hesap değildi.

Hocam CS'nin olmamasından bahsetmiyorum. CS2 zaten ücretsiz, Prime hesap böyle getirilebiliyor. Büyük ihtimalle hesaba erişim sağlayan biri iptal etme gibi bir durum yapmış olabilir.

Sadakat Rozeti, CS daha ücretsiz olmadan önceki oyuncular için geçerli.

Steam Destek böyle bir şey değil. Bu normal sohbet ekranı. Farkındaysan sana yazan elemanın adındaki Valve normal bir şekilde yazılmamış.

Eki Görüntüle 1966061
Hiçbir Steam Destek sana Sohbetten ulaşmaz. Ve adları da Helper falan olmaz. Daha önce olan olaylardan ötürü Steam 4-5 yıl önce Adınızı Steam Admin gibi şeyler yapmayı yasaklamıştı. Dolandırıcılar devam ediyor hala. Şikayet etmenizi öneririm.

Aynı durumu bugün yaşadım, tamamen aynı durum ve seçkin hesabım artık seçkin değil, bende Steam desteğe yazdım, bakalım sonuç ne olacak

Aynı durumu bugün yaşadım, tamamen aynı durum ve seçkin hesabım artık seçkin değil, bende Steam desteğe yazdım, bakalım sonuç ne olacak
Bunu yazdığım gibi arkadaşın CS2-kütüphanemde yok seçeneğini tıkladım ve geri geldi, çok teşekkür ederim

Yeni konular

Geri
Yukarı