CS:GO seçkin hesaba rağmen hile geliyor

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    6,6 KB · Görüntüleme: 140
Seçkin hesabı riske atacak birisi değil sadece paralı hile kullanan birisi ve hiçbir şekilde de banlanmıyor.

Öyle bir banlanıyor ki. Overwatch'dan kaçma taktikleri fixlendi. En kötü 2. maçında banlanır.

Not: Belli etmeden oynayanlar ban yemeyebiliyor ama Ks'nin bahsettiği kişi belli ederek oynuyor.

Hile çok olmaya başladı.karsi karşıya vursa sorun yok da adam 112 ping ile hs atiyor köşeden çıkar çıkmaz.shift ile yürüyorsun önüne molotof atıyor yada flash atıp tarıyor .çok kişi bariz belli ediyor.

Merhabalar, 5-6 dakika önce oyunuma hile geldi, ben s1Mple'ım deyip bayağı bir dalga geçti, gerçekten sıkıldım bu hile durumundan.
Ek olarak 4-5 yıldır aralarla CS:GO oynuyorum, hileler nedeniyle Valorant'a geçmeyi düşünüyorum, geçmeli miyim?
Adamın hile olduğuna emin misiniz belki smurf tür çünkü sırf 50 vurdu diye hile diyemeyiz herhalde ben LE rankında 46 vuruyorum ayrıca Csgo yu 7 yıldır oynuyorum 7 yılda toplam 2 hile geldi belki biride hile değildir ve o hile dediğim kişilerden biri banlandı ayrı faceit finderden trust levelinize bakın eğer trust leveliniz %45 in altındaysa hile gelmesi çok doğal saygılar

Sene 2021 ne olacak zannediyordun CS:GO'nun devri 2016 da bitti.

Seçkin hesabı riske atacak birisi değil sadece paralı hile kullanan birisi ve hiçbir şekilde de banlanmıyor.
Hocam bu hiç bir şekilde de banlanmıyor olayı yalan. Overwatch'a düşen ve belli eden her oyuncu VAC ban yiyor. Ve raporlama sonucunda yine kontroller sağlanarak yine hesaplara VAC ban atılıyor. Bilginize.

Karşıdaki adamların eli armut mu topluyor nasıl 50 vurmak kolay diyebiliyorsun.
Çok doğru söyledin mesela ben 18 vurabilmişim (ff verdik) ona rağmen 50 vurmuş, vurmak için o farketmeden arkasından dolaşmak gerekiyor.
Adamın hile olduğuna emin misiniz belki smurf tür çünkü sırf 50 vurdu diye hile diyemeyiz herhalde ben LE rankında 46 vuruyorum ayrıca Csgo yu 7 yıldır oynuyorum 7 yılda toplam 2 hile geldi belki biride hile değildir ve o hile dediğim kişilerden biri banlandı ayrı faceit finderden trust levelinize bakın eğer trust leveliniz %45 in altındaysa hile gelmesi çok doğal saygılar
O kadar belli ki, keşke maçı buraya atabilseydim, tek başına maçı taşıdı onlarda 0-0-10 oynayan var, 5v1 de kaç kere aldı, tabiki global vs. smurfü olabilir, iyi oynayan belli oluyor bu oyunda ama bu adam çok farklı oynuyordu, eminim diyebiliriz.

Dosya Ekleri

• IMG20210729012358.jpg
    IMG20210729012358.jpg
    154,5 KB · Görüntüleme: 105
  • IMG20210729012358.jpg
    IMG20210729012358.jpg
    154,5 KB · Görüntüleme: 91
Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı