CS:GO Seçkin Hesabın Yararı

E verilecek paraya değer mi o zaman? Yani hadi daha fazla TP veya kasa skin düşürme ihtimali olsa belki ama bu biraz saçma olmuş yani. Seçkin hesaplarda hile yok diyemez sanırım kimse de.

Bir de diyelim ben seçkin olmayan hesapla rütbe 40'a ulaştım diyelim. Hizmet madalyası alabiliyor muyum yine? Yoksa sadece seçkin hesaplar mı alabiliyor bunu?
Hizmet madalyası alabiliyorsun. 77 TL vermek yerine çok güvendiğin birisinin sana hesabı yapmasını rica edebilirsin. Çevremde öyle yaptıran çok var.

Hatıra öğelerinden kastı acaba rozet veya jetonlar mı?

Souvenir items olarak geçiyor. Rozet veya jetonlarla alakası yok. Silah skinleri ve paketlerle alakalı genelde.

SmartSelect_20200110-213133_Samsung Internet.jpg

Hizmet madalyası alabiliyorsun. 77 TL vermek yerine çok güvendiğin birisinin sana hesabı yapmasını rica edebilirsin. Çevremde öyle yaptıran çok var.
Eğlencesine takılıyorum zaten. Şart değil illa yani. Gerçi hesap satanları görüyorum netten ama Steam olarak satıyorlar değil mi? Yani benim Steam'ime yollamayacak o CS:GO hesabını?
21 den devam ediyorsun.
Buna da şükür ne diyeyim.
Souvenir items olarak geçiyor. Rozet veya jetonlarla alakası yok. Silah skinleri ve paketlerle alakalı genelde.

Eki Görüntüle 484812
Sırf şunun için 77 TL vermek... bilemedim yani.

Eğlencesine takılıyorum zaten. Şart değil illa yani. Gerçi hesap satanları görüyorum netten ama Steam olarak satıyorlar değil mi? Yani benim Steam'ime yollamayacak o CS:GO hesabını?

Buna da şükür ne diyeyim.

Sırf şunun için 77 TL vermek... bilemedim yani.
Daha 15 DK önce CS:GO maçından çıktım ve küfür etmediğim el kalmadı öyle söyleyeyim sana. Zaten profesyonel olsan bile zaman ve para kaybı olacak sadece. Hiç başlamamak en iyisi.
Ben şimdi anlamadım. Para vermeyip 21. seviye olanlar da bizle karşılaşabiliyor mu? Bu zamana kadar yanlış mı biliyor muşum?
21. seviye olunca seçkinler grubuna giriyor yani her şey aynı. 21. seviye = 77 TL.

Geri
Yukarı