CS:GO seçkin hesapla skin düşürme

Akif büyükdağ

Centipat
Yer
Kayseri
Daha fazla  
CS:GO'da yeni seçkin oldum ve eskiden düşen skinler hep en fazla 1 TL'lik skinler oluyordu artık daha değerli skinler düşeceğini biliyorum ama bir sınırı var mı bunun? Yoksa belli bir değere kadar mı? Mesela Dragon Lore düşer mi çok çok nadir bir ihtimalde olsa veya almamı önereceğiniz bir skin düşürünce skinin değerini artıran bir eşya var mı? Şimdiden teşekkürler.

CS:GO'da yeni seçkin oldum ve eskiden düşen skinler hep en fazla 1 TL'lik skinler oluyordu artık daha değerli skinler düşeceğini biliyorum ama bir sınırı var mı bunun? Yoksa belli bir değere kadar mı? Mesela Dragon Lore düşer mi çok çok nadir bir ihtimalde olsa veya almamı önereceğiniz bir skin düşürünce skinin değerini artıran bir eşya var mı? Şimdiden teşekkürler.

Dragon Lore düşer mi diye bekleme boşa beklersin. İhtimali çok az. Skinler rastgele geliyor belli bir bekleme süresi oluyor ondan sonra gene düşüyor.

Ben 90 liralık item düşürmüştüm. Yeni seçkin derken? Eğer oynarak olunansa bilmiyorum, ben zamanında 12 TL'ye aldım.

Bir yayıncıya dragon lore düşmüştü ama panaroma güncellemesinden önceydi. Şimdi nasıl sistem bilmiyorum.

Ben en fazla yeni çıkan kasa düşürüp 25 TL'ye satmıştım, oda yeni çıktığı içindi.
Bana sorarsan hiç öyle hayaller kurma. Bir ara drobu vardı 0.001 ihtimal olsada çıkıyordu (Dragon Lore düşüren kişileri görebilirsiniz youtubeda) ama bir söylentiye göre o drobu kapadılar. Çok düşük oranda olsa değerli bir şey düşürebilirsiniz.
skin düşürünce skinin değerini artıran bir eşya var mı? Şimdiden teşekkürler.
Hayır yok. Yani düşen skin'in fabrikadan yeni çıkmış olması değerini arttırıyor ama siz bir şey yapamıyorsunuz oda şans işi.
daha değerli skinler düşeceğini biliyorum
Hayır öyle bir şeyde yok. Tamamen şans meselesi. Ayrıca oyunda iyi oynamanda bir şey fark etmiyor. En kötü oyuncuya en iyi oynayandan daha değerli bir şey düşebilir.

Hocam ben level atlayınca 700 TL 'lik skin düşürmüştüm
1598863020167.png

Biraz ucuzdan sattım.
1598863274636.png

Dragon lore düşer ama bekleme derim. İhtimali çokkk az 0.1 galiba yani bende biiiisürüüü maçım vardı Dragon lorem yok ihtimali 0.1. Yani bekleme dragonlore yi başka değerli eşyalarda var onları bekle daha iyi.

Aynen düşer dragon lore bir de yanına eldiven bir tane de karambit fade düşer.

Geri
Yukarı