CS:GO seçkin iadesi

DeXteRR

Centipat
Daha fazla  
Birkaç ay önce kendime PC dizdim ve yeni bir Steam hesabı açtım. Daha öncesinde abimin pcsinde ve abimn Steam hesabında oynuyordum 1 hafta önce kendime CS:GO seçkin almak istedim. 400 TL yükledim ve satın aldım CS:GO'yu 9 yıldır oynuyorum sevdiğim bir oyundu. Her neyse aldım ve seçkini almadan önce 37 saatim vardı seçkini aldıktan sonra 1.5 saat oynamışım ve CS:GO'nun gideceğini ve CS2'nin onun yerine geleceğini bilmiyordum. CS'yi onamıyorum ve çıktığındada asla oynamam diyordum yani 1 haftada 400 tlmi çarçur ettim. Steam'e CS seçkin hesabı iadesi olarak geri bildirim gönderebilir miyim buradakilerinin aynısını oraya yazarak? Lüften yardımcı olun.
Şimdiden teşekkür ederim.

İade edemezsin. Alırken yazıyor olması lazım zaten.

1696003380054.png

"Bu ürün iade edilmeye uygun değildir."

Seçkin Durumu Yükseltmesi Satın Alın​

Seçkin Durum'a sahip Counter-Strike: Global Offensive ve Counter-Strike 2 oyuncuları diğer Seçkin Durumu'na sahip hesaplarla eşleştirilir ve bu hesaplar, Seçkin Durumu'na özel hatıra öğelerini, öğe düşürmelerini ve silah kasalarını almaya elverişlidirler.

Bu paket, Counter-Strike: Global Offensive ve Counter-Strike 2'de Seçkin Durumu verir.
394,95 TL

Sepete Ekle
Bu ürün iade edilmeye uygun değildir. Daha fazlasını öğrenin

Birkaç ay önce kendime PC dizdim ve yeni bir Steam hesabı açtım. Daha öncesinde abimin pcsinde ve abimn Steam hesabında oynuyordum 1 hafta önce kendime CS:GO seçkin almak istedim. 400 TL yükledim ve satın aldım CS:GO'yu 9 yıldır oynuyorum sevdiğim bir oyundu. Her neyse aldım ve seçkini almadan önce 37 saatim vardı seçkini aldıktan sonra 1.5 saat oynamışım ve CS:GO'nun gideceğini ve CS2'nin onun yerine geleceğini bilmiyordum. CS'yi onamıyorum ve çıktığındada asla oynamam diyordum yani 1 haftada 400 tlmi çarçur ettim. Steam'e CS seçkin hesabı iadesi olarak geri bildirim gönderebilir miyim buradakilerinin aynısını oraya yazarak? Lüften yardımcı olun.
Şimdiden teşekkür ederim.

İade edemezsin. Ama seçkini yeni aldıysan levelin düşükse oyunda 2-3 haftaya çıkarırsın o parayı kasalardan.

Geri
Yukarı