CS:GO seçkin şu an için alınır mı?

Hocam ben haftada 1 seviye atlayip sticker veya silah skinimi satıyorum ve 1 tanede kasamı çıkarıp satiyorum. Yani her hafta bir 25TL gibi bir para kazaniyorum (bu para değişebilir belki 10TL belki 50TL belki de aşırı dusuk ihtimalle 1500TL+) genelde 30TL lik(24TL getiriyor) ve 45TL'lik kasa cikiyor. Uzun lafın kısası almayan enayi.

Kesinlikle alınır. Dün 1900 tl lik silah kasası düştü satıp parasını çekicem. Bu kasadan önce de 30 70 tl civarı kasalar düşüyordu sürekli.

Haftafa yaklaşık 4 saat falan oynayarak seçkin hesabın parasını çıkartabilir miyim? Çıkarabiliyorsam kaç haftada çıkarabilirim bir bilginiz var mı?
Ben de yakın zamanda almış ve oynayan biri olarak diyebilirim ki: Alınır.
Ama düşme olayı hiç belli olmuyor. Ortalama 4 saat pek yeterli olmaz.
Bazen Çarşamba sonrası haftada 12 saat oynasam bile hiç düşmüyor, bazen de ilk oyunda düşüyor. Karışık.

Ve konudan bağımsız, genelde çoğu ortamda birçok kişinin boşa salladığı bir yanlışı düzelteyim: CS'nin sprey mekaniği koşarak vurmaya daha müsait ve koşarak vurma da daha fazla.
Herkes bu konuda Valorant'a sallıyordu da CS'de daha fenaymış, onu deneyimledim. Umarım CS 2'de bu da biraz toparlanır.

Hocam ben haftada 1 seviye atlayip sticker veya silah skinimi satıyorum ve 1 tanede kasamı çıkarıp satiyorum. Yani her hafta bir 25TL gibi bir para kazaniyorum (bu para değişebilir belki 10TL belki 50TL belki de aşırı dusuk ihtimalle 1500TL+) genelde 30TL lik(24TL getiriyor) ve 45TL'lik kasa cikiyor. Uzun lafın kısası almayan enayi.
Bana 2 aydır falan sadece 1 kere skin düştü ve başka düşmüyor. Bu normal mi?
Ve bu 2 ayın 1 haftasında özellikle 10 saatten fazla oynamama rağmen hiçbir şey düşmedi. Siz hiç böyle bir şey yaşadınız mı? Arada bu kadar zor düşmesi normal mi?

Fazla oynamıyorum ama kasalarla amorti ettim. Kasaları satıp kendime ready or not arkadaşa Mafia Definitive edition aldım. Alınır yani. Nays cashback devam ediyorsa oradan al. Bugün son olması lazım.

Geri
Yukarı