CS:GO Seçkin Yükseltmesi 355 TL olabilir

m.atar

Hectopat
Daha fazla  
Almayı düşünen varsa acele etsin, oyun içerisinde fiyatı yükseldi fakat mağaza sayfasında eski fiyat görünüyor.

1686758378785.png

1686758402511.png

Dosya Ekleri

• 1686758346162.png
    1686758346162.png
    649,2 KB · Görüntüleme: 172
Ay başında almayı planlıyordum ancak almayacağım gibi. Bugün sağ taraflı haber yapan bir sitede de Türkiye 2022 yılında oyunlara harcanan parada rekor kırdı diyorlardı :) Ne yazık ki insanların tek sosyal aktivitesi oyun oynamak oldu o da git gide zamlanıyor. Yandaş sayfalarda oyunlara fazla para yatırılıyor ekonomimiz çok iyi diye sevinip haber yapacak kadar düşüyor, acınası durumdayız.

Ay başında almayı planlıyordum ancak almayacağım gibi. Bugün sağ taraflı haber yapan bir sitede de Türkiye 2022 yılında oyunlara harcanan parada rekor kırdı diyorlardı :) ne yazık ki insanların tek sosyal aktivitesi oyun oynamak oldu o da gitgide zamlanıyor. Yandaş sayfalarda oyunlara fazla para yatırılıyor ekonomimiz çok iyi diye sevinip haber yapacak kadar düşüyor, acınası durumdayız.

Hocam almayı düşünüyorsanız alın 2 haftada 74 TL civarı kasa düşürdüm karlı bir iş yani ama siz bilirsiniz gene de.

Açıkcası şaşırdım gibi sonra Türkiye'de olduğumuzu hatırladım.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı