CS:GO Smurf Tecrübem

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
İnsanları yaşlarıyla ezmeye çalış tebrik ederim seni. Daha yaşın bile yazmıyor.
Yaşınla ezmedim seni komik olmadığını söyledim ve smurf hesap ile düşük levelleri ezmenin güzel olmadığını söyledim sizde benim kadar ciddi olsanız keşke.

Bende sizin gerçekten bu oyunu kirletmenize üzülüyorum. Ban yeme sebebinizi anlamamanız gerçekten komik CS de en çok hile Silver da var rank atlamak için çoğu oyuncu açıyor ve biraz iyi olan herkes reportlanır zaten mantıklı olanda bu ban yemeniz zaten iyi olmuş kim bilir kaç kişinin oynunu berbat edecektiniz.

30 dk yedim çok sorun değil, zaten oynamıyorum smurf. Arada bir moralim bozuk olduğu zaman veya sıkıldığımda oynuyorum.

Moderatör gelse de kilitlese baydı artık. Kullanıcılar buraya yazacağım diye yardım isteyenlere cevap gitmiyor. O sebepten konuyu kilitletiyorum. İstediğinizi de söyleyebilirsiniz. Ben arada bir smurflemeye devam edeceğim. Yaptığımın yanlış olduğunu da düşünmüyorum.

Hocam öyle bir iddiam yok, şu kadar iyiyim bu kadar mükemmelim gibi. Durum o kadar vahim. Mge'ye bile hile diyorlar :).

Yok kardeşim, oynamana bir şey demiyorum, sadece mge rankının smurf terimiyle yan yana gelmesi güldürdü.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı