CS:GO uzak mesafe spray

whyGhosT

Kilopat
Evet, uzaktan spray ilginç bir şekilde hiç atamıyorum. Bunun ilk başta oyundan olduğunu zannettim. Fakat herkes aynı mesafeden çok iyi spraylar atabildiğini gördüm fakat ben bir türlü atamıyorum. Yakında sprayim iyi fakat uzaktan kontrolüm çok zor. Bunu nasıl düzeltebilirim?

Bence ak kullanırken uzaktan spray yerine tek tek veya çift atış yapın M4 de ise 3'lü 3'lü ama seri atışlar yapın famasın sağ tıkı gibi böylece yavaş yavaş eliniz ısınır.

Uzak mesafeden spray atmak pek mantıklı değil bana kalırsa. Ben tek tek sıkmayı daha çok seviyorum. Az isabet ile fazla mermi atacağıma az mermi ile kafadan vururum daha iyi.
Tek adam varsa uzaktan spray atmanı önermem. Mermiler çok dağılıyor. Eğer yapacaksan çok uzun atma.
Bence ak kullanırken uzaktan spray yerine tek tek veya çift atış yapın M4 de ise 3'lü 3'lü ama seri atışlar yapın famasın sağ tıkı gibi böylece yavaş yavaş eliniz ısınır.
Hocam adamda Kevlar+Vest olduğu zaman tek atamıyorsun. Bu sebeple spraye mecbur kalıyorsun. 1.6 olsa evet haklısın fakat GO'da pek öyle olmuyor bana göre.

Evet, uzaktan spray ilginç bir şekilde hiç atamıyorum. Bunun ilk başta oyundan olduğunu zannettim. Fakat herkes aynı mesafeden çok iyi spraylar atabildiğini gördüm fakat ben bir türlü atamıyorum. Yakında sprayim iyi fakat uzaktan kontrolüm çok zor. Bunu nasıl düzeltebilirim?
Öncelikle bu zamanla gelişen bir şey. İkinci olarak uzağa sprey atmak riskli olabilir. Çünkü diğer arkadaşların dediği gibi tutturmak zaman ister. Tek tek sıkmak daha garanti ve kolay olabilir.

Burst atın. Uzak mesafe spray aptallıktan başka bir şey değil. Adamda Kevlar olsa ne olacak siz spray atarken adama bir mermi değdiremeseniz bile?

Bence zamanla alışmak için antrenman yapmalısın mesela başlangıçta 3'lü sonralarda 5'li diye devam et en son 30'lu atarsın.

Geri
Yukarı