CS:GO spray gelistirme

adana lima

Hectopat
Daha fazla  
CS:GO'da AWP olarak sahsen iyi oynadığımı düşünüyorum ama sıra taramali silahlara gecince cok kotu oynuyorum, hele ki AK-47 de. Tavdlsiyeleriniz neler ve bana onerebileceginiz cross var mi (aimim guzel sadece spray yapamiyorum)

Son düzenleyen: Moderatör:
Aim botz haritasını biliyorsundur, spray atmak istediğin silahı al bir bottan öteki bota doğru crossu çevir, mermi ne tarafa doğru sekiyor önce bunu kavra sonra tekrar birinci bottan başla bu sefer silahın sekeceğini farkettiğin zaman tersi yönde fareyi çevir. Yani seken kısmın zıttı yönünde fareyi kullan. Ayrıca bu oyunda iyi olmak istiyorsan antreman çok önemli, hemen sonuç alamayabilirsin.

AK-47 için önce aşağı sonra hafif sola sonra sağa bu şekilde yapıyorduk aklımda öyle kalmış. Ayrıca biraz sıktıktan sonra CTRL'ye basıp öyle de devam edebilirsin.

CS:GO'da AWP olarak sahsen iyi oynadığımı düşünüyorum ama sıra taramali silahlara gecince cok kotu oynuyorum, hele ki AK-47 de. Tavdlsiyeleriniz neler ve bana onerebileceginiz cross var mi (aimim guzel sadece spray yapamiyorum)
AK-47 nasıl bir silah ben gerçekten anlamıyorum. O kadar sekiyor ki abi.
Millet one shot one kill niyetine kullanıyor onu. O kadar zırh falan alıyorum adam tek atıyor 110 hasar.

AK ile atamayışın normal. Makro varsa, güzel destek verir sana ben makroyla oynuyorum. SMG kullan mesela, tüfek istiyorsan Galil veya SG. Makro varsa rahat edersin.

Zaten bi AK-47, bi de Desert Eagle kullanamıyorum.

Atölye haritalarında spray patternlerini gösteren haritalar var. O haritalara bakarak aim çalışman ciddi derecede gelişimini sağlayacaktır.

Atölyelere girip recoil Master haritasında istediğin silahın sprayını bulabilirsin, ya da yprac Dust 2-inferna vs.

Ak-47 ve Desert Eagle'ı doğru dürüst kullanabilen adam zaten uzay mekiği de sürer uçak da. İkisi de affedersiniz hayvan gibi seken silahlar. Ustalaşınca ölüm makinesine dönüşebilen Ak-47 fazla seker ama hasarı diğer tüfeklere göre çok daha fazla olan bir silahtır. Galil AR ile başlayabilirsin. Spray pattern'i pek farklı değil. Ona alıştıktan sonra zaten elin tüfeklere alışacağı için ak-47'nin recoiline uygun spray çekebilirsin. CS:S'de ak-47'nin sprayi çok kolaydı ya sadece aşağıya çekiyordun mermiler dümdüz gidiyordu :D

Yeni konular

Geri
Yukarı