CS:GO Stockholm 2021 Pick-Em tahminleri

Merhabalar;
Bildiğiniz üzere Stockholm turnuvası için bugün izleyici biletleri satışa çıktı ve normal paket (86 TL) olanı aldım. Hatıra paketine hak kazanabilmek için doğru tahmin yapmak çok önemli. Bu yüzden kendimce bir tahmin yaptım ve sizlerin de düşüncesini merak ediyorum.

Eki Görüntüle 1195354

Copenhagen flames 3 0 imkansız shark Gaming 1 Win alır ayrıca 0 3 tyloo olacak bence 3 0'a virtus koydum ben bir de.
Bazı takımlar ters köşe yapacakmış gibi duruyor, şu şekilde seçerim ben de. Belki 1-2 takım değiştiririm:

Eki Görüntüle 1195395

Ben entropiq yerine Team spirit tercih ettim allta üsste de 3 0'a virtus Pro'yu koydum.

Merhabalar;
Bildiğiniz üzere Stockholm turnuvası için bugün izleyici biletleri satışa çıktı ve normal paket (86 TL) olanı aldım. Hatıra paketine hak kazanabilmek için doğru tahmin yapmak çok önemli. Bu yüzden kendimce bir tahmin yaptım ve sizlerin de düşüncesini merak ediyorum.

Eki Görüntüle 1195354
Seçimleri güncelle dedikten sonra madalya ekranında tamamlanan mücadele sayısı 2 oldu mu?

@erhnk benim bildiğim 29 Ekim'de belli olacak.

Dosya Ekleri

• Counter-strike  Global Offensive Screenshot 2021.10.23 - 15.15.13.09.png
    Counter-strike Global Offensive Screenshot 2021.10.23 - 15.15.13.09.png
    956,8 KB · Görüntüleme: 47
Copenhagen flames 3 0 imkansız shark Gaming 1 Win alır ayrıca 0 3 tyloo olacak bence 3 0'a virtus koydum ben bir de.

Ben entropiq yerine Team spirit tercih ettim allta üsste de 3 0'a virtus Pro'yu koydum.
Belli olmaz, bu Major tüm takımlar değişik oynuyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı