CS:GO "sunuculardan yasaklandınız" uyarısı ne anlama geliyor?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Komutan8021

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Asus TUF Gaming GT502 V2, Ryzen 7 7800X3D 4.2GHz, Asus TUF Gaming B650M-Plus WIFI, ASUS TUF GAMING GeForce RTX 4090 OC 24GB, Corsair Vengeance 32GB 6000MHz DDR5 CL36, Kingston FURY Renegade PCle 4.0 NVMe M.2 2280 2TB, Asus ROG Strix 850W 80+ Gold Auro Edition PCle Gen 5.0, Asus TUF Gaming LC II 360,
Merhabalar, 298 gün önce VAC ban yemiştim. Sebebini bilmediğimi önceki konularda belirttim. Ve bana yardım eden arkadaşa bir soru sormuştum. Benden yeni konu açmamı kendisinin bilgisinin olmadığını ve bu banın başka bir şeyden yenmiş olabileceğini söyledi.
1643227892024.png

CS:GO'ya girdiğimde böyle bir hata var ve profilimde VAC banlı olduğum yazıyor. Ne olduğunu bende bilmiyorum. 'hile açmışsın banlanmışsın, iyi olmuş.' tarzında değil de daha açıklayıcı bir anlatım ile bu durumu izah ederseniz sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar, 298 gün önce VAC ban yemiştim. Sebebini bilmediğimi önceki konularda belirttim. Ve bana yardım eden arkadaşa bir soru sormuştum. Benden yeni konu açmamı kendisinin bilgisinin olmadığını ve bu banın başka bir şeyden yenmiş olabileceğini söyledi.
Eki Görüntüle 1283757
CS:GO'ya girdiğimde böyle bir hata var ve profilimde VAC banlı olduğum yazıyor. Ne olduğunu bende bilmiyorum. 'hile açmışsın banlanmışsın, iyi olmuş.' tarzında değil de daha açıklayıcı bir anlatım ile bu durumu izah ederseniz sevinirim.
Dostum öncelikle vac ban bir oyuncu valve anticheat bulunan herhangi bir oyunda 3. parti herhangi bir yazılım (hile olmak zorunda değil) kullanırsa vac ban yer
bu diger oyunlardaki anticheatlar gibi değildir diğer anticheatlarda bazı virus veya başka arkaplan uygulamalarını da hile olarak algılıyabiliyor ve bunları anticheat geliştiricileri farketmezse o ban o şekilde kalıyor
vac taki durum eğer oyuna enjekte edilen bir yazılım tespit edildi ise oyuncu anında ban yer bu skin changer hatta oyuna enjekte edilerek kulanılıosa makrolar bile olabilir

eğer cidden haksız yere ban yeseydin okdr zaman vac banlı kalmazdın vac sistemi düzenli olarak denetlenir ve çok çok düşük ihtimalle haksız ban yiyen kişiler genelde 1 aya kalmadan otomatik sistemle vacları kaldırılır

kendini kandırıosan burda boşuna çözüm arama eger cidden banlık bir sebebin yoksa skin changer vb kucuk seyler bile kullanmadiysan kayitlı telefon numaranin oldugu bir hesabinin vac ban yemesi veya hesabini yanlişlikla birine kaptirman ve o girdiginde vac ban yemesi ihtimalleri var ki bu durumda da sana yardımcı olamazlar hesap güvenliğin senin sorumlulugundadir steam destek sadece hesabin calindiğinda sana hesabını geri verir vac sistemi bağımsızdır

ayrıca eğer o vac ban yemiş hesaplardan telefon numaranı kaldırır ve o numarayla tekrar bir hesap açarsan sorunsuz bir şekilde steam ı kullanmaya devam edebilirsin iyi oyunlar

bu bilgileri zamanında hile satışı yaptığım için biliyorum steam destekte sana harfiyen aynı açıklamaları yapacaktır

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı