"CS 2 VAC güvenli sunuculardan yasaklandınız" uyarısı

sushimai

Centipat
Daha fazla  
1706394541209.png

Bugün rekabetçi girdim bir tane oyuncu geldi saçma sapan vuruşlar atıyordu. Keyfimi bozmak istemedim direkt çıktım. Maçtan ilk defa böyle bir hata aldım. Valve bu sekil kurallara uymayanlara 15 günlük ban mı ne atıyordu o bu mu?

Direkt olarak VAC yemiş gibi gözüküyorsunuz.

VAC ban sisteminin bildiğim kadarıyla geçici ban sistemi bu şekilde değil. Oyun içinde saati yazar ama bu direkt kalıcı ban.

Eki Görüntüle 2099174

Bugün rekabetçi girdim bir tane oyuncu geldi saçma sapan vuruşlar atıyordu. Keyfimi bozmak istemedim direkt çıktım. Maçtan ilk defa böyle bir hata aldım. Valve bu sekil kurallara uymayanlara 15 günlük ban mı ne atıyordu o bu mu?

Naber hileci , ban mı yedin hahaha.

Naber hileci , ban mı yedin hahaha.
Sorarsak hiç bir şey yapmamıştır 🥹 Ama olabilir bir şey. Geçen ay driver güncellemesinden tonla kişi ban yedi. Ama bu onlardan değil gibi.

Eki Görüntüle 2099174

Bu gözler vac live ın çalıştığını gördüyse rahatça ölebiliriz :)

Hile açmış olabilir fakat unutmayın aralık ayında bir çok kişiye ban atıldı ve geri silindi. Belki şansızlıktır?

Hile açmış olabilir fakat unutmayın aralık ayında bir çok kişiye ban atıldı ve geri silindi. Belki şansızlıktır?
Bu baya spesifik bir durum yalnız? Gelen bir güncelleme buna sebep oluyor. Bugün herhangi bir güncelleme gelmedi. Ayrıca böyle bir şey olsa sence sadece 1 kişide mi olurdu?

Bu baya spesifik bir durum yalnız? Gelen bir güncelleme buna sebep oluyor. Bugün herhangi bir güncelleme gelmedi. Ayrıca böyle bir şey olsa sence sadece 1 kişide mi olurdu?
Evet haklısınız fakat CS2'nin şuan ki sistemine bu kadar güvenmemek gerek onu belirtmek istedim. 3 ay kadar önce belli bir DPI üzerinde oynamaya çalıştığınız zaman ban yiyebiliyordunuz. AMD'nin bir yazılımı açıldığı zamanda olabiliyordu bu durum.

Geri
Yukarı