CS:GO takas yasaklı hesap alınır mı?

ellas

Hectopat
Daha fazla  
İyi günler arkadaşlar, FACEIT oyuncusuyum ve güzel skinlere sahip olan takas yasaklı bir hesap buldum. Almamda herhangi bir sakınca vesaire var mı, bir sorun yaşar mıyım?

Hesap almanız Steam tarafından da yasal bir durum değil. Önermiyoruz, herhangi bir sorunda muhatap bulamazsınız.

Aldığınız hesap satıcıya göre değişir. Hesaplar çok rahat bir şekilde geri alınabilir ve bu dolandırıcılığa girmez. Destek alabileceğiniz kimse olmaz.

Takas yasağı nasıl oluyor? VAC ban yemişseniz FACEIT'te oynamanız için ticket atıyorsunuz ve yeni hesaba geçiş yapıyorsunuz. Mevcut hesabınız kapatılıyor ve yeni hesap açıyorsunuz. Yeni hesabınızda yeni CS:GO'nuz ile oynuyorsunuz.

VAC ban yediyseniz FACEIT'te de sıkıntı çıkıyor. Sadece FACEIT olarak düşünmeyin bunu, arkadaşlarınız dahi sorsa izah edemezsiniz. Profilin bir lekesidir o. Kimseyi ikna edemezsiniz, ben başkasından aldım da öyle oldu da böyle oldu da. Zamanla yaparsınız envanterinizi.

Takas yasağı nasıl oluyor? VAC ban yemişseniz FACEIT'te oynamanız için ticket atıyorsunuz ve yeni hesaba geçiş yapıyorsunuz. Mevcut hesabınız kapatılıyor ve yeni hesap açıyorsunuz. Yeni hesabınızda yeni CS:GO'nuz ile oynuyorsunuz.

VAC ban yediyseniz FACEIT'te de sıkıntı çıkıyor. Sadece FACEIT olarak düşünmeyin bunu, arkadaşlarınız dahi sorsa izah edemezsiniz. Profilin bir lekesidir o. Kimseyi ikna edemezsiniz, ben başkasından aldım da öyle oldu da böyle oldu da. Zamanla yaparsınız envanterinizi.
Teşekkür ederim, en mantıklısı.

Yeni konular

Geri
Yukarı