CS:GO Takım Arkadaşı Aranıyor

Yens

Yoctopat
Arkadaşlar merhaba, rekabetçi oynuyorum ama bir türlü rank atlayamıyorum. Hep yabancılar denk geliyor. 20 yaşındayım ve Silver 5'im. Oyunu iyi oynayamıyorum. Saygılı ve küfür kullanmayan CS:GO arkadaş arıyorum. DC: Yens#9608 isteyen ekleyebilir. (Genellikle ikindi ve akşamları müsait oluyorum.)

Faceit kur, Klanlar kısmından TCL klanına gir Türklerle oynarsın. Hem serverlar daha iyi hem de hile daha az 100 maçı geçince

FACEIT kur, klanlar kısmından TCL klanına gir türklerle oynarsın. Hem serverlar daha iyi hem de hile daha az 100 maçı geçince.

Silver5 oyuna yeni başlamış bir arkadaşa FACEIT önermek mükemmel zihniyet hocam tebrikler.

FACEIT maç kazanma durumu ranka etki ediyor değil mi?

Eğer oyundan 1 haftada soğumak istemiyorsanız girmeyin hocam şu anki durumunuz ile FACEIT kafanıza mermi yemekten başka bir şey yapamazsınız. Alternatif olarak buradan arkadaş bulamazsanız yayıncıların sunucularından daha rahat bulabilirsiniz.

Silver5 oyuna yeni başlamış bir arkadaşa FACEIT önermek mükemmel zihniyet hocam tebrikler.

Eğer oyundan 1 haftada soğumak istemiyorsanız girmeyin hocam şu anki durumunuz ile FACEIT kafanıza mermi yemekten başka bir şey yapamazsınız. Alternatif olarak buradan arkadaş bulamazsanız yayıncıların sunucularından daha rahat bulabilirsiniz.
Hmm tamamdır, teşekkür ederim. FACEIT youtube'da karşıma çıkıyordu hep e spor oyuncuların takıldığı mekanlar gibime geliyordu. Önerilince herhalde rütbelere göre ayrılıyor diye düşünmüştüm :D

Steam sunucularında trol ve hile geleceğine public ya da FACEIT serverları daha mantıklı ama siz bilirsiniz.

Faceit maç kazanma durumu ranka etki ediyor değil mi ?
Evet, ve rank sistemi benzer. Arkadaş da edinebilme ihtimalin var. Bazen discord vb. açılıyor maçlarda sesli iletişim de oluyor. Sadece profesyoneller yok, bildiğin normal topluluk gibi. İlk maçlar zorlanabilirsin ama sonra alışırsın. Daha iyilerle oynaya oynaya geliştirirsin kendini

Hmm tamamdır, teşekkür ederim. FACEIT YouTube'da karşıma çıkıyordu hep e-spor oyuncuların takıldığı mekanlar gibime geliyordu. Önerilince herhalde rütbelere göre ayrılıyor diye düşünmüştüm :D

Zaten öyle rütbelere ayrılıyor ama oyuna yeni başlamışsınız en düşük eloda dahi zorlanırsınız bu da sizi oyundan soğutmaktan başka bir şeye yaramaz.

Geri
Yukarı