CS:GO tarafından dolandırıldım

Martini Henry

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Balıkesir
Resmen CS:GO'da dolandırıldım. Demin DM atarken kasa düştü ve sattım onu 30 TL'ye. Bu 30 TL ile 4 kapsül aldım ve her birini açtım. 2 tanesinin birinde tam pembe gelecekti diğerindeyse mor. Fakat bu iki kapsülde tam gelecekken hata verip iptal etti ve sonraki açılışta mavi geldi. Resmen 30 TL verip geri aldı Valve, yazıklar olsun (!)

Resmen CS:GO'da dolandırıldım. Demin DM atarken kasa düştü ve sattım onu 30 TL'ye. Bu 30 TL ile 4 kapsül aldım ve her birini açtım. 2 tanesinin birinde tam pembe gelecekti diğerindeyse mor. Fakat bu iki kapsülde tam gelecekken hata verip iptal etti ve sonraki açılışta mavi geldi. Resmen 30 TL verip geri aldı Valve, yazıklar olsun (!)

Bana da aynısının bir farklı versiyonu oldu olay şöyle kasa satarken pazarda bir tane kasam kayboldu 35 TL'lik kasaydı hem de ticket attım sonuç alamadım kasa yok oldu bildiğin.

Aynı sorunu yaşayan Youtube'da birini görmüştüm, kapsül açıyor Kırmızı nadirlikte Altın Sticker çıkartıyor ama hata veriyor, yorumlara bakmıştım Ticket açmış fakat Altın Sticker'i geri verilmemiş, yani geçmiş olsun hocam

Yeni konular

Geri
Yukarı