CS:GO Telefon paylaşımı nedeniyle VAC ban

vusalaliyev

Hectopat
Yer
Azerbaycan, Baku
Merhaba arkadaşlar. Telefon numaram hem kendi hem kardeşimin kullandığı hesapta kayıtlıydı. Hile açmış ban yemiş sağ olsun beni de banlatmış. Hayatımda bu kadar saçma bir şey görmedim. Çözüm var mı?

Adsız.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Aynı şekilde 3 hesabımı banlattım. Bir tanesinde gg olan bıçağım ve 3000 liralık envanterim dahil.
Üzücü ve yapacak bir şey yok, hileleri banlamazlar.
Maalesef bunun bir çözümü yok, VAC ban kalıcıdır. Bu konuda açıklama şu şekilde;

Bir VAC yasaklaması telefon numaramı ne yönde etkiler?
VAC yasaklamaları, yasaklamanın uygulandığı hesaptaki telefon numarasını paylaşan bütün hesaplara uygulanır. Bu ve diğer birçok nedenden ötürü telefon numaranızı paylaşmanızı ya da başka bir kullanıcının telefon numarasını paylaşmanızı tavsiye etmiyoruz. VAC yasaklamasının uygulanmış olduğu oyuna sahip olmayan ve bu telefon numarasını kullanan hesaplara da aynı şekilde VAC yasaklaması uygulanacaktır, bu nedenle de o oyunu artık alamayacaklardır.

Hesap, VAC yasaklaması aldığı esnada hesapta bulunan telefon numaralarına kısıtlama uygulanmaz. Bu numaralar hemen diğer yeni hesaplarda kullanılabilir.

Not: Bu özellik her oyun için etkin durumda değildir ve kullanımı geliştiricinin takdirindedir.

Öncelikle geçmiş olsun diyorum. Senin hiç bir suçun yok fakat Steam bunu dinlemeyecektir.

Maalesef bunun bir çözümü yok, VAC ban kalıcıdır. Bu konuda açıklama şu şekilde;

Evet malesef ban yedikten sonra okudum açıklamayı.
Neden sacma? Ayni telefon numarasini kullanan tüm hesaplar tek hesap olarak kabul edilir. Bunu numarayi eklerken de apacik bir sekilde bildiriyorlar.
Steam dahil her yerde bir ton kullanıcı sözleşmesi var hangi birini okudun acaba kardeşim? Zaten ben haklıyım demiyorum ama en azından 3-5 aylık olsaydı bari. sonuçda ben açmadım hileyi.

Son düzenleme:
Arkadaşlar merhaba. İlk öncelikle bundan 3 ay önce RAT yedim. RAT Steam'deki yan hesabımı caldı ve yan hesabımdaki hesabımda hile açıp ban yedirmişler (VAC ban ). Sıkıntı VAC ban yemesi degil VAC ban yiyen hesabımın telefon numarası main hesabımda kayıtlıydı. Şu an 60 gün oldu VAC ban yemedim. İleride yer miyim?

Arkadaşlar merhaba. İlk öncelikle bundan 3 ay önce RAT yedim. RAT Steam'deki yan hesabımı caldı ve yan hesabımdaki hesabımda hile açıp ban yedirmişler (VAC ban ). Sıkıntı VAC ban yemesi degil VAC ban yiyen hesabımın telefon numarası main hesabımda kayıtlıydı. Şu an 60 gün oldu VAC ban yemedim. İleride yer miyim?

Yersin ben 8 ay sonra yedim telefon numarasını sil hesaptan. Vallahi yeni bir operatöre geçmiştim numarada eskiden kullanılmış büyük ihtimalle birisi bunu zamanında hesabına bağlamış bende ondan kaynaklı yedim banı yapacak bir şey yok.

Geri
Yukarı