CS:GO telefon paylaşımı nedeni ile VAC yedim

mar00n

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Arkadaşlar telefon paylaşımı nedeni ile VAC ban yemişim. Ben telefon paylaşmadım ki?

Dün gece topskin tarzı sitelerde kasa açtım sadece. Bütün yayıncıların kullandığı siteler. Neden VAC ban yiyorum anlamadım. Steam hesabım 7 senelik ve 46 level. Hayatımda hiç hile kullanmadım. Bunun sebebi nedir?

Arkadaşlar telefon paylaşımı nedeni ile VAC ban yemişim. Ben telefon paylaşmadım ki?

Dün gece topskin tarzı sitelerde kasa açtım sadece. Bütün yayıncıların kullandığı siteler. Neden VAC ban yiyorum anlamadım. Steam hesabım 7 senelik ve 46 level. Hayatımda hiç hile kullanmadım. Bunun sebebi nedir?

Steam destek ile mutalka iletişime geç buradan daha fazla yardımcı olaracakalrdır.

Telefonunuzu farklı bir Steam hesabına eklemişlerdir (onayınız lazım diye biliyorum), hile açmışlardır. O hesap VAC yiyince siz de etkilenmişsinizdir. Sanırım bu?
Onayım olmadan nasıl ekleyecekler ki hocam? Bu siteler bütün herkesin kullandığı siteler. Nasıl böyle birşey olabiliyor?
Steam destek ile mutalka iletişime geç buradan daha fazla yardımcı olaracakalrdır.
İletişime geçtim zaten cevap bekliyorum.

Ek bilgi dediği şeyde hesabım ile hangi sitelere girdiğimin fotoğrafı.

Gelen cevap şu oldu:

Merhaba,

VAC yasaklamanızla ilgili ek bilgi gönderdiğiniz için teşekkür ederiz. Bu bilgi Valve Anti-Hile (VAC) ekibine aktarılacaktır.

Bu destek talebiyle ilgili başka bir yanıt almayacağınızı lütfen unutmayın. VAC ekibi bireysel isteklere yanıt veremese de bu yol aracılığıyla gönderilmiş destek taleplerini inceleme altına almaktadır.

Yasaklamanız ile ilgili paylaşmak istediğiniz başka bilgiler varsa bu destek talebine yanıt vermekten çekinmeyin. İşlem görmeyen destek talepleri otomatik olarak 14 gün sonra kapansa da destek talebinizin içeriği VAC ekibinin incelemesi için erişilebilir durumda olacaktır ve hesabınızla ilişkili olarak kalacaktır.

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    120,8 KB · Görüntüleme: 119
İlk kez duyuyorum. Birçok sitede kasa açtım, rulet oynadım ve böyle bir sorun yaşamadım. Steam Destek ile irtibata geçin ve umarım yardımcı olurlar.

Uyarı! Bu konu 4 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı