CS:GO Türk düşmanlığı

Çok çok çok normal bir durum. Bunu ırkçılık olarak değil uğraşmak istemedikleri için yapıyorlar. Gerçekten oyun fark etmeksizin Türkler, Latinler ve Ruslar çekilmeyecek kadar saygısız olabiliyor. Canı sıkıldı diye maç trolleyen şahıs ile yabancı birine daha önce hiç rastlamadım. Mizah ve saygısızlık arasındaki çizgiyi bilsek aslında bu tarz şeylerle karşı karşıya kalmayacağız. Şahsen oynadığım çoğu oyunda artık yabancı rolü yapmak durumunda kalıyorum.

Rocket League'de Türk gelince benim de Türk düşmanı olasım geliyor! Steam ismimden dolayı Türk olduğumu anlıyorlar. Dün gece rakip olarak gelen Türk gol atınca "al ulan al girdi mi" gibi şeyler yazmaya başladı. Maç sonuna kadar neler neler söylediğini tahmin edebilirsiniz buraya yazamıyorum. Sonraki gelen Türk de ana avrat sövmeye başladı. Hatta iki kişilerdi maç sonuna kadar sövdüler. Sonraki bir Türk geldi aaa Türk dedi. Selam dedim selam dedi ramazandan dolayı geç saatlerde çok Türk oluyor falan dedim. Ufak konuştuk ettik güzelce oyunu oynadık oyunun sonunda eline sağlık dedi gitti. Olması gereken bu ama hayatı boyunca yalnız olan bu insanlar tamamen toxic. Türklerden de bu tür oyunları çok oynayanlar olduğu için adımız çıkmış bir kere.

Küfürlü olduğu için buraya atarsam sıkıntı olur mu emin olamadım ama Youtube'a "CS DE ÇILDIRAN ÇOCUK" yazarsan bir video çıkacak. Onu izlersen neden olduğunu daha rahat anlayabilirsin.

Sen Rust'u g

Özellikle rekabetçi maçtayken profilimden Türk olduğuma bakıp beni atma oylaması çıkarıyorlar Ve'ı hate turks' diyorlar anlamıyorum biz ne yaptık onlara?
Neyse dün yine oldu bu olay adamın biri atma oylaması çıkardı 7 gün ban yedim.
Şimdi Fortnite geçtim 8-9 yaşında çocukların ağzından ı love turks, nice country lafı çıkarken 20 25 yaşındaki adamların ağzından türklere küfürler çıkıyor. Amacım sadece oyun oynamak.

Önermemişsin. Roman sunucusunda adamlar sırf Türk diye düşmanlar bir olup beni kesiyor.

Hocam haklılar bizim Türk milleti çok kanser oyun oynuyor ben 3 bin saat CS oynadım rankım lem oralarda bile sövüyorlar ama haklılar nerede bir hile görsem nerede bir toxic görsem nerede birine ana bacı söven birini görsem hep Türk adamlarda bizden bıkmış olacaklar ki onlarda bize sövüyorlar.
Şahsen ben de Türk gördüğüm gibi mute ve report atıyorum bir şey yapmasına gerek yok, zaten yapar.

Aynen öyle hocam ne kadar aptal, toxic, hileci ve küfürbaz varsa hepsi Türk adam lem rankında B'ye hoplaya zıplaya giriyor beni nasıl vurdun deyip rapor atıyor ana bacı sövüyor herhalde adamı görünce oturup karpuz kesmemizi bekliyor anlamış değilim kendi milletimden nefret eder oldum CS'de çok aptal insanlar var ve bunların %95'i Türk.

Haklı falan denmiş arkadaşlar olur mu öyle şey? Her ülkeden bol bol toxic oyuncu görebilirsiniz. Sırf Türk olduğunuz için sizi oyundan atanlar sizden daha toxic ve ırkçı insanlardır. DotA'da da ben çok karşılaşıyorum. Hiçbir şey yapmasan, istemsiz hatalar yapsan bile Türk olduğunu söyleyip küfredebiliyorlar. Düpedüz ırkçılık yani. Ben de annecilik yapıyorum böyle yapanlara.

Özellikle rekabetçi maçtayken profilimden Türk olduğuma bakıp beni atma oylaması çıkarıyorlar Ve'ı hate turks' diyorlar anlamıyorum biz ne yaptık onlara?
Neyse dün yine oldu bu olay adamın biri atma oylaması çıkardı 7 gün ban yedim.
Şimdi Fortnite geçtim 8-9 yaşında çocukların ağzından ı love turks, nice country lafı çıkarken 20 25 yaşındaki adamların ağzından türklere küfürler çıkıyor. Amacım sadece oyun oynamak.

Çünkü oyunda TR serveri yok oyuncuları türklerden koruyacak bir şey yok çoğu Türk oyuncu toxic oyuncu.

Geri
Yukarı