CS:GO ücretsiz oynanır mı?

Evet hocam maalesef VAC iyi değil.

VAC Meme.png

Bir bana hile gelmiyor sanırım.

Haha akşam akşam güldürdünüz bizi CS:GO'daki hileler azaldığı gün emekliye ayrılıyorum.

Gayet haklısınız.

Dostum lütfen mesaj atma sen. Bu arkadaşı ciddiye almayın tam bir v*lorant fanboyu. CS:GO'da Prime ile oynarsanız hile gelmez. Valorant'ta kendim bile 2 satır kod ekleyerek hile kodlayabiliyorken neden Valorant'ı övüyorsun anlayamadım...

Bir bana hile gelmiyor sanırım.

Dostum lütfen mesaj atma sen. Bu arkadaşı ciddiye almayın tam bir v*lorant fanboyu. CS:GO'da Prime ile oynarsanız hile gelmez. Valorant'ta kendim bile 2 satır kod ekleyerek hile kodlayabiliyorken neden Valorant'ı övüyorsun anlayamadım...
Rankınız nedir acaba? CS:GO'da hile çok fakat Valorant'ta oynanacak iyi bir oyun değil. Çocuk oyunu desek yeridir.

Hiçbirşeyi deneyimlemeden bilemezsiniz. Yayıncıların pasladığı oyunları oynayıp sıkıntıdan patladığım da oldu, herkesin ''ÇOK HİLE VAR ÜHÜ'' diye kötülediği oyunda seçkin hesap alıp çatır çatır oynadığım da oldu.

@NightWist hocam ben hile ile karşılaşmadım. Her konuya girip "Valorant geç daha iyi" yazıp mesaj mı kasmaya çalışıyorsunuz bilmiyorum. Kendi fikrimi belirttim.

Yaklaşık 6 yıllık CS 1.6 ve CS:GO tecrübem olduğu için yazıyorum bazı hataları sizde yapmayın diye valorantıda sevmiyorum zaten FPS oyunlarından soğudum.

Şuan aktif bir şekilde LoL oyuncusuyum valorant indirdim ama çok karışık geldi 1-2 el attım çıktım hangi oyunu oynayayım sonuç olarak.

Seni de ciddiye almayalım lütfen CS:GO fanboyundan bekleyeceğim bir şey yok.

Tonbalığı hocamın attığı mesaja bakın lütfen.

Rankınız nedir acaba? CS:GO'da hile çok fakat Valorant'ta oynanacak iyi bir oyun değil. Çocuk oyunu desek yeridir.

Main hesap Prime 100 maç 500 saat Silver 1 yan hesabım unprime çifte keleş 50 saat. Silver 1 olmamın sebebi oyunu kaç aydır oynayamamam. Normalde nova 1'dim.

Merhabalar CS:GO'da seçkin hesaba sahip değilim. Ücretsiz oynanır mı, zevk alır mıyım, çok fazla hile gelir mi?

Hilenin az olduğunu söyleseler bile çoğu kişi çaktırmadan hile açıyor ve 21 Level olunca hilesiz oynamaya çalışıyor, neredeyse hiç kimse fark etmiyor. Kısaca seçkin hesapla gelen zevk, seçkin hesapsız gelen zevkin bin katı diyebilirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı