CS:GO üzerinden gereksiz yere VAC ban yedim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

omhn

Centipat
11-12 Ağustos'ta güven faktörü kırmızı olan çoğu kişi direk VAC ban yedi. Ben de aralarındaydım. 2017-2018 2019'da olan bütün banları bir gün de geçti ağustos'taki VAC ban dalgası. Normalin 19 katı bir ayda VAC ban yedi. Ne zaman açılır (bazı insanlar gibi VAC ban açılmaz kardeşim diye yazmayın eğer gereksiz olduğu anlaşıldığı zaman açılıyor.) Steam Community :: Unnecessary Vac Banned...

Son düzenleme:
Usta ben banı açılan adam görmedim.
Cidden bu ban yiyen herkes nasıl oluyorda masum oluyor :D. Gereksiz ban diye bir şey yok hile kullanmışsınız işte. Bir daha kullanmayın insanların oyun zevkini mahvetmeyin.
Alakası bile yok. Hile açmayan kişilere de ban atabiliyorlar (mesela ben).

Vay canına! Gereksiz yere VAC ban yediniz öyle mi? Gerçekten her ban yediğinizde gereksiz yiyen topluluk. Sizde haklısınız...
bak canım :)) Steam Community :: Unnecessary Vac Banned... ben yoldan geçen bi oyuncu değilim 3 farklı hesabımdan sadece bu vac ban yedi.
Usta ben banı açılan adam görmedim.
Cidden bu ban yiyen herkes nasıl oluyorda masum oluyor :D. Gereksiz ban diye bir şey yok hile kullanmışsınız işte. Bir daha kullanmayın insanların oyun zevkini mahvetmeyin.
Steam Community :: Unnecessary Vac Banned... evet böyle bir hesapta hile açtım :)

Hocam bazı insanların VAC açılmaz demesinin sebebi, banların %99, 9'unun açılmıyor oluşu. İlla wh, aimbot, trigger gibi düşünmeyin. Skin changer, ekran kartı vesilesiyle görüş sağlamak, makro gibi 3. parti herhangi bir yazılım da VAC yemeye sebep olabilir. VAC Overwatch'un aksine yazılım kaynaklı, sistem tarafından otomatik verilen bir ban türü. Yani Overwatch sisteminde olduğu gibi hile olduğu bazı insanlar tarafından kanaat getirilerek uygulanan bir yasak değil. Bu nedenle çok nadir bir şekilde bu banlar açılır. Bu banın açılması için gerçekten alakasız bir program yüzünden ban yemiş olmanız lazım. Atıyorum Razer Synapse veya SteelSeries Engine gibi legal bir program bu banı tetikler ve ban yerseniz açılır ama dediğim gibi bu çok çok nadir olan bir durum. Öyle olduğunu düşünüyorsanız ticket yollayabilirsiniz.

Ticketlerde ilgilenmiyorlar. Bunların hepsi doğru ama uzun bir araştırma yaptım. Valve sebebini bilmediğim bir sebebten güven faktörü kırmızı olan çoğu kişiyi banladı. Normalde dosyalardan yeniliyordu. Neden böyle bir yöntem seçtiklerini sanmıyorum ama her VAC yiyen hile değil. Mesela stache araştarabilirsiniz. YouTube hesabını ya da Xantares o da VAC ban yedi zamanında.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ticketlerde ilgilenmiyorlar. Bunların hepsi doğru ama uzun bir araştırma yaptım. Valve sebebini bilmediğim bir sebebten güven faktörü kırmızı olan çoğu kişiyi banladı. Normalde dosyalardan yeniliyordu. Neden böyle bir yöntem seçtiklerini sanmıyorum ama her VAC yiyen hile değil. Mesela stache araştarabilirsiniz. YouTube hesabını ya da Xantares o da VAC ban yedi zamanında.
Xantares overwatch yedi 2015 yılında, aynı şey değil. Ben hile demedim, oyuna etki eden 3. parti yazılım diye özellikle belirttim. Güven faktörüne göre atmıyor banı VAC, yazılım veya oyun dosyasında değişiklik tespit ederse atıyor. Hile olarak düşünmeden yaptığın ama oyuna etki eden bir işlem buna sebep olmuş olabilir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Vay canına! Gereksiz yere VAC ban yediniz öyle mi? Gerçekten her ban yediğinizde gereksiz yiyen topluluk. Sizde haklısınız...
[/QUOTE]

Gerçekten neden hala aynı düşüncedesin ki? Adam hile açtıysa neden buraya şikayet olarak "Hile açmadığım hale ban yedim." yazsın? Sanki CS:GO'nun VAC sistemi çok iyimişçesine adama laf atıyorsun (kendim de aynı şekilde ban yedim yoksa bunları yazmam).

Ticketlerde ilgilenmiyorlar.
Bunun sebebi Valve'ın yazdığı gibi olabilir:

1598173384705.png

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı