CS:GO üzerinden gereksiz yere VAC ban yedim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

omhn

Centipat
11-12 Ağustos'ta güven faktörü kırmızı olan çoğu kişi direk VAC ban yedi. Ben de aralarındaydım. 2017-2018 2019'da olan bütün banları bir gün de geçti ağustos'taki VAC ban dalgası. Normalin 19 katı bir ayda VAC ban yedi. Ne zaman açılır (bazı insanlar gibi VAC ban açılmaz kardeşim diye yazmayın eğer gereksiz olduğu anlaşıldığı zaman açılıyor.) Steam Community :: Unnecessary Vac Banned...

Son düzenleme:
Eğer cidden bir şey yapmadığın halde VAC yediysen ki olabiliyor, bir süre sonra büyük ihtimalle açılacaktır fakat ne kadar süreceğini bizler söyleyemeyiz.

Sen kaç yıllık insansın, Valve şirketi kaç yıllık şirket? Bunları karşılaştırıp sebepsiz yere atılan raporları incele. Bakalım sizin gibi meczuplar mı haklı, yoksa Valve şirketi mi?
Böyle düşünüyorsan yandın. Intel, Apple gibi firmalar bile çok büyük açıklar keşfedebiliyorken Valve'nin sıfır sıkıntılı bir şirket olduğunu söylüyorsun ki Valve AC konusunda rezalet :D. Düşüncenizi anlamak için sizin gibi düşünmeye çalışıyorum fakat olmuyor. Herhalde paralı çalışıyorsunuz firmalara. Bir arkadaş 3. parti yazılımdan otomatik yemiş olabilirsiniz demiş ve böyle VAC yiyen daha sonra da açılmış çok insan var. Allah aşkına at gözlüğü ile bakmayın ya şu olaylara. VAC yedim ama haksız deyip ağlayan yüzlerce insan var zaten bunun tersini de söylemiyorum.
Bence de VAC sisteminde sadece 1 kişi bulunan Valve sistemi haklı. :)
Kanka zorlama aklımızı yitiririz boşver haklısınız diye diye dursun :D.

Böyle düşünüyorsan yandın. Intel, Apple gibi firmalar bile çok büyük açıklar keşfedebiliyorken Valve'nin sıfır sıkıntılı bir şirket olduğunu söylüyorsun ki Valve AC konusunda rezalet :D. Düşüncenizi anlamak için sizin gibi düşünmeye çalışıyorum fakat olmuyor. Herhalde paralı çalışıyorsunuz firmalara. Bir arkadaş 3. parti yazılımdan otomatik yemiş olabilirsiniz demiş ve böyle VAC yiyen daha sonra da açılmış çok insan var. Allah aşkına at gözlüğü ile bakmayın ya şu olaylara. VAC yedim ama haksız deyip ağlayan yüzlerce insan var zaten bunun tersini de söylemiyorum.

Sizlere son noktayı koyuyorum ama yediremiyorsunuz, haklısınız...

Kanka zorlama aklımızı yitiririz boşver haklısınız diye diye dursun :D.
Kanka bence de biz buradan çıkalım. Baksana adam bize son noktayı nasıl da koydu :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı