CS:GO VAC ban attı

VAC banı kaldırabilmen mümkün değil, demek ki önceden hile kullanmışsın ki banlanmışsın ve VAC banlanan hesaplardaki CS:GO eşyaları da takas edilemiyor, pazarda satışa çıkarılamıyor. Benim bildiklerim bunlar, atılan VAC ban hatalıysa kendiliğinden kalkar. Steam desteğe ticket atsan da otomatik olarak kapatılacağını düşünüyorum.

Counter-Strike: Global Offensive oyunundan Overwatch ile kalıcı olarak yasaklandınız.​

Bu şekil de yazıyor Steam de.

Haksız VAC ve Overwatch her türlü kalkıyor. Kaldıran birçok kişi var. Haksız yediyseniz umarım kalkar.

Steam de

Overwatch ile kalıcı olarak yasaklandınız yazıyor​

Overwatch ile kalıcı olarak yasaklandınız yazıyor
Anladım. Banın kalkması için ekiplerin maçınızı izlemesi gerek diye biliyorum. Steam ve csgo ya eposta üzerinden yazmanız işe yarar. Haksız ban yiyenlerin er ya da geç banı kalkıyor çünkü. Bu arada overwatch ban vac bana dönüşürse işiniz daha da zor.

Oncelikle VAC ban yediginizde CS:GO envanteriniz kilitleniyor ne item alip ne de satabiliyorsunuz diye biliyorum. VAC ban yeme sebebiniz ise yan hesabiniz varsa ve kural disi islem yapildiysa ondan dolayi olabilir veya internet kafelere gittiyseniz ve oynadiginiz bilgisayarda islem yapilmissa ondan da olabilir benim aklima simdilik bunlar geliyor.

Hocam ölüm maçı dışın da maç a girmedim herhangi bir internet Cafe'ye de gitmedim. Dün RDR2 TR yama indirdim sadece ondan da ban yer miyim?

VAC ban kalkması imkansız hocam Overwatch olsaydı bir ihtimal kalkma ihtimali olurdu geçmiş olsun zor bir durum gerçekten.

Hocam Steam de

Overwatch ile kalıcı olarak yasaklandınız yazıyor​

VAC Valve anti cheat demek yani eğer hile kullandıysanız yersiniz eger hile kullanmadıginizi %100 kanıtlarsanız bile banın açılacağını düşünmüyorum.

Hile kullanmadım. Maç geçmişim bile görünmüyor.

Bu arada VAC yasaklanmasi oldugundan emin miyiz? Dogru hesaba baktiysam su an oyun yasaklanmasi almis görünüyorsunuz.

Steam'de "Overwatch ile kalıcı olarak yasaklandınız" bu şekilde yazıyor.

Gerçekten böyle oluyor mu? Haksız yere VAC yasağı varsa neden değerli eşyalara para verelim?

Hocam ilk defa başıma böyle bir şey geliyor 1 tane bıçak var elim de en az 10 k bunu bilerek neden hile kullanayım.

Envanterinizdeki itemler artık takas edilemez, satılamaz. Yanı CS envanterin kilitlendi. Geçmiş olsun. Hile kötü bir şey keşke yapmasaydınız.

Arkadaşım 28 yaşındayım neden yalan söyleyeyim ve neden envanterimde olan eşyaları kaybedeyim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Şöyle söyleyebilirim, oyun arkada açıkken herhangi bir hile programı kullanma. Sorun oluşturacağını sanmam. 2014'ten beri açık olan CS:GO hesabımda ow bile düşmedim. Böyle hatalar binde bir denk gelir, çoğunlukla da gelmez. Bir oyun durduk yere neden oyuncusunu banlasın?

Hocam dün RDR 2 TR yama indirdim. En son CS:GO'ya 3 hafta önce girdim. İndirdiğim TR yamadan olabilir mi?

Gerçekten hile yapmadınız mı?

Hocam merakımı mazur görün, ne alıp satıyorsunuz? :)

Hocam hile yapsam yazardım.

Anladım. Banın kalkması için ekiplerin maçınızı izlemesi gerek diye biliyorum. Steam ve CS:GO'ya e-posta üzerinden yazmanız işe yarar. Haksız ban yiyenlerin er ya da geç banı kalkıyor çünkü. Bu arada Overwatch ban VAC bana dönüşürse işiniz daha da zor.

Peki hangi maç en son rekabetçi maç 4,5 ay önceydi.

Overwatch tarafindan oyun yasaklanmasi almissiniz. VAC yasaklanmasi degil.

Peki ne yapmam gerekiyor?

Arkadaşlar selam, şimdi Steam'e giriş yaptım ve yapar yapmaz bir mesajınız var yazısını gördüm. Başlıkta olan yazı en son CS:GO ölüm maçına girdim 3 hafta önce geçmiş maçlarıma bakayım dedim dereceli rekabet maç yok yazıyor. Ben neden ban yemiş olabilirim ve banı kaldırma imkanım var mı? Bir de Steam envanterime ve Steam pazar ile ilgili bir sorun olur mu?
Dereceli rekabet göremeyince ban yediğinizi mi düşündünüz hocam, anlayamadım. Daha açıklayıcı bir şekilde anlatır mısınız?

Yeni konular

Geri
Yukarı