CS:GO VAC ban attı

Oyun yasaklamalarinda yapilan düzenlemelerle Valve artik bu tür yasaklamalarda bayagi emin konusuyor. Verdigimiz yasaklamadan eminiz diyor acikca. Kalkma ihtimalinin cok düsük oldugunu söyleyebilirim.

Buradaki makaleye göz atabilirsiniz.

İnanılır gibi değil ya benim aylar önce oynadığım maçlar bakıp karar veriyorlar.

Dereceli rekabet göremeyince ban yediğinizi mi düşündünüz hocam, anlayamadım. Daha açıklayıcı bir şekilde anlatır mısınız?

En son rekabetçi maç a 6 ay önce girdim. Benim aylar önce girdiğim maçlara bakılıp mı karar verilmiş bunu demek istedim.

Arkadaşlar selam, şimdi Steam'e giriş yaptım ve yapar yapmaz bir mesajınız var yazısını gördüm. Başlıkta olan yazı en son CS:GO ölüm maçına girdim 3 hafta önce geçmiş maçlarıma bakayım dedim dereceli rekabet maç yok yazıyor. Ben neden ban yemiş olabilirim ve banı kaldırma imkanım var mı? Bir de Steam envanterime ve Steam pazar ile ilgili bir sorun olur mu?

Hocam CS:GO battı artık ben 110 TL'ye global hesap aldım hesap kendi kendine VAC ban yedi aylar sonra artık hesap almıyorum seçkin falan ve kasmıyorumda bir hesap açıyorum orada oynuyorum ban yersede bir tane daha açıyorum en kolayı uğraşmaya değmez başlarım böyle işe.

Yeni konular

Geri
Yukarı