CS:GO VAC ban hatası

krtsP

Centipat
Arkadaşlar, CS:GO'yu sorunsuz oynuyordum ve internet kafede girdim geçen gün şimdi ise bana hile korumalı sunucularda oynayamazsınız diyor. Oyunun dediklerini yaptım ama bir işe yaramadı ne yapabilirim? Hile falan kullanmadım kafe bilgisayarında da hile yoktu.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyuna girdiğinizde yukarıda VAC yazısı varmı, yoksa Steam'i açıp kapatın arada böyle hatalar oluyor o zaman düzelir bazenleri bende de böyle sıkıntı oluyordu

Eğer hesabınızda VAC ban bildirimi var ise yaşadığınız durum bunlardan biridir;

VAC durumu;
1- Hile kullanılmış bir bilgisayar üzerinden giriş yapılan hesaplar
2- Hile kullanılmış bir ip üzerinden giriş yapılan hesaplar
3- Hile kullanılmış, bir HDD ID'den oyuna giriş yapılan hesaplar

Bu olaylardan herhangi birini yaşadıysanız VAC yemeniz doğaldır.
VAC banları'nın bir hata sonucu atılması durumunda 1 hafta veya 1 ay süreyle araştırılıp sonucu bildiriliyor.
Yukarıda bahsettiğim durumlar her zaman uygulanmaz, her durum için prosedür değişebilir.
Örneğin bazı durumlarda 1 numara bazı durumlarda da 2 numara uygulanır.
Çünkü dünya'da hala bir çok oyuncu internet cafe'den bağlantı sağlıyor.

Yinede bunun bir hata olduğunu düşünüyorsanız destek ekipleriyle derhal iletişime geçin.

Oyunu doğrulamayı denedin mi ?
denedim
Eğer hesabınızda VAC ban bildirimi var ise yaşadığınız durum bunlardan biridir;

VAC durumu;
1- Hile kullanılmış bir bilgisayar üzerinden giriş yapılan hesaplar
2- Hile kullanılmış bir ip üzerinden giriş yapılan hesaplar
3- Hile kullanılmış, bir HDD ID'den oyuna giriş yapılan hesaplar

Bu olaylardan herhangi birini yaşadıysanız VAC yemeniz doğaldır.
VAC banları'nın bir hata sonucu atılması durumunda 1 hafta veya 1 ay süreyle araştırılıp sonucu bildiriliyor.
Yukarıda bahsettiğim durumlar her zaman uygulanmaz, her durum için prosedür değişebilir.
Örneğin bazı durumlarda 1 numara bazı durumlarda da 2 numara uygulanır.
Çünkü dünya'da hala bir çok oyuncu internet cafe'den bağlantı sağlıyor.

Yinede bunun bir hata olduğunu düşünüyorsanız destek ekipleriyle derhal iletişime geçin.
geri dönüş bekliyorum steamdan şuan
Oyuna girdiğinizde yukarıda VAC yazısı varmı, yoksa Steam'i açıp kapatın arada böyle hatalar oluyor o zaman düzelir bazenleri bende de böyle sıkıntı oluyordu
olmadı
Tamamdır sorunu çözdüm başlatma seçeneklerinde yazan koddan dolayıymış ama kendi pcimde oynarken sıkıntı olmuyodu neden böyle oldu anlamadım

Arkadaşlar, CS:GO'yu sorunsuz oynuyordum ve internet kafede girdim geçen gün şimdi ise bana hile korumalı sunucularda oynayamazsınız diyor. Oyunun dediklerini yaptım ama bir işe yaramadı ne yapabilirim? Hile falan kullanmadım kafe bilgisayarında da hile yoktu.
Steamden çıkış yapıp Yönetici olarak başlatır mısınız?

Aynısı arkadaşıma da olmuştu. Hile kullanmadığı halde hesapta oyun yasağı oluşmuştu. Steam destek ile iletişime geçtikten 8-9 saat sonra ban kaldırılmıştı. Belki seninkini de kaldırırlar.

Steam destek ile iletişime geçtikten 8-9 saat sonra ban kaldırılmıştı.

Valve, Steam destek ekibinin VAC yasaklarini kaldiramayacagini acikca belirtmis.

"VAC yasaklamaları kalıcıdır, tartışmaya açık değildir ve Steam Destek tarafından kaldırılamazlar"

Kisacasi arkadasima da söyle oldu böyle oldu, sonra kaldirdilar diye bilgi yaymaniza gerek yok.

@krtsP

Aldiginiz uyariyi tamamen belirtin.

Valve, Steam destek ekibinin VAC yasaklarini kaldiramayacagini acikca belirtmis.

"VAC yasaklamaları kalıcıdır, tartışmaya açık değildir ve Steam Destek tarafından kaldırılamazlar"

Kisacasi arkadasima da söyle oldu böyle oldu, sonra kaldirdilar diye bilgi yaymaniza gerek yok.

@krtsP

Aldiginiz uyariyi tamamen belirtin.
Hocam ben burada yardımcı olmaya çalışıyorum. Sen kendi üstüne neden alındın anlamadım? İşiniz olan şeylerle ilgilenin. Benim burada iki kelime yazarak yalan söyleyecek halim yok.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı