CS:GO VAC Ban Sonrası ByNoGame'de Envanter Bulunamadı Uyarısı

harunum24

Hectopat
Arkadaşlar CS:GO oyununda ByNoGame sitesine envanteri getiremiyorum. Envanter bulunamadı uyarısı alıyorum. 1 hafta takas banı olmayan silahlar var. Bazı silahlarda 1 haftalık takas banı var. Ban ile mi alakalı? Bütün skinlerin ban süresi bittikten sonra mı silahları satışa sürebiliriz anlamadım. Bir de VAC ban yedim, bununla alakalı olabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Envanterimi açtım profilime baksanıza 4 adet silah var takas edemiyorum
Kardeşim VAC Ban'ı hile kullanmadığın sürece kolay kolay yiemezsin. Arkadaşları bahsettiği VAC sistemi (Valve Anti Cheat System) genel olarak Valve'nin hile kullanımını önlemek amaçlı kullandığı bir yazılım.
Son zamanlarda güncellemelerle gelen sıkıntılar başladı. Lobideyken falan VAC sistemi çalışmadığı için rekabetçi eşleştirmeye giremiyorsunuz tarzı bir uyarı gelmeye başladı.
Yani sen ban falan yemedin. Eğer yersen arkadaşların dediği gibi CS envanterine de el konur.
Bir de son zamanlarda dolandırıcılık arttığı için kasa sitelerine 1 hafta yasağı getirildi. Büyük ihtimalle envanterin o yüzden o sitede görünmüyordur.

Evet haklısın hile kullanmadım hayıtımda hile nedir onu bile bilmem yanlız şöyle bir sorunum bynogame envanteri getiremiyorum envanter bulunamadı hatası aldım 15 tane silah vardı bazı silahlarda 1 hafta ban takas banı var bazılarında yok envanter neden görünmüyor bunu anlamış değilim

Steamdan böyle bir mesaj geldi benim için çevirirmisiniz

Hello.

I've taken a look at your account and do not see a VAC ban. However, you have received a cooldown for being kicked from too many matches recently.

Steam Support cannot modify any CS:GO cooldowns you have received regardless of the reason a cooldown was issued.

Additional information about your cooldown can be found in our CS:GO Cooldowns and Bans article.

From the desk of Dr. Vance's assistant,
William B

Steamdan böyle bir mesaj geldi benim için çevirirmisiniz

Hello.

I've taken a look at your account and do not see a VAC ban. However, you have received a cooldown for being kicked from too many matches recently.

Steam Support cannot modify any CS:GO cooldowns you have received regardless of the reason a cooldown was issued.

Additional information about your cooldown can be found in our CS:GO Cooldowns and Bans article.

From the desk of Dr. Vance's assistant,
William B
Kısaca VAC Ban yemediğini söylemiş. Ama sıl son zamanlarda fazlasıyla cooldown aldığını söylemiş. Tam anlamadım fakat sanırım atılmak için oylama almış olabilirsin.

upload_2015-7-14_2-41-36.png

Senin aldığın hata bu. Steam>Kütüphane ye gir. Oyuna sağ tıkla Özellikler>Yerel Dosyalar>Oyun Dosyalarının Bütünlüğünü Doğrula de. Oyun dosyaları içinde eksik bir dosya varsa bulup onu otomatik indirecektir. Doğrulama yaptıktan sonra eğer oyuna kısayol dan giriyorsan Kütüphaneden oyuna girmeyi dene.
maxresdefault.jpg

Rekabetçi maçta takım arkadaşlarına fazla hasar verirsen, oyunlardan üst üste kicklenirsen oyun seni belli bir süre bekletecektir. Üstte kalan süre ve alt kısımda da nedeni yazar.
İlk bekleme süresi 30 Dakika 2.cisi 2 Saat 3.cüsü 24 Saat ve 4.cüsü 1 Hafta. Hafta içinde başka bir bekleme süresi almazsan her hafta 1 bekleme süresi düşersin. Örneğin 30 Dakika bekleme süresi aldın. Aradan 1 Hafta geçtikten sonra bekleme süresi alırsan 2 Saat değil 30 Dakika olacaktır.

Son düzenleme:
Eki Görüntüle 299305
Senin aldığın hata bu. Steam>Kütüphane ye gir. Oyuna sağ tıkla Özellikler>Yerel Dosyalar>Oyun Dosyalarının Bütünlüğünü Doğrula de. Oyun dosyaları içinde eksik bir dosya varsa bulup onu otomatik indirecektir. Doğrulama yaptıktan sonra eğer oyuna kısayol dan giriyorsan Kütüphaneden oyuna girmeyi dene.
Eki Görüntüle 299307
Rekabetçi maçta takım arkadaşlarına fazla hasar verirsen, oyunlardan üst üste kicklenirsen oyun seni belli bir süre bekletecektir. Üstte kalan süre ve alt kısımda da nedeni yazar.
İlk bekleme süresi 30 Dakika 2.cisi 2 Saat 3.cüsü 24 Saat ve 4.cüsü 1 Hafta. Hafta içinde başka bir bekleme süresi almazsan her hafta 1 bekleme süresi düşersin. Örneğin 30 Dakika bekleme süresi aldın. Aradan 1 Hafta geçtikten sonra bekleme süresi alırsan 2 Saat değil 30 Dakika olacaktır.

Anladım ne demek istedinizi ama benim asıl sorunum bynogame gibi sitelerde envanter bulunamadı hatası alıyorum bu konuda bir şeyler bikiyormusunuz ben biraz araştırdım yoğun gecikmeden dolayı oluyormuş stemda sorun varmış ama sorunu çözen olmuş
Image1526765586.597562.jpg

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı