CS:GO "var MS" düşürme

ismet1

Decapat
Arkadaşlar, CS:GO'da "net_graph" komutunu yazınca altta bir gösterge cıkıyor, orada ''var:'' diye bir şey var. Benim o 20'lerde falan oluyor, bu da PC'nin kasmasına sebep oluyor. Nasıl çözebilirim bu durumu, nasıl düşürebilirim? Bir de ne işe yarar bu?

Son düzenleyen: Moderatör:
FPS'in sağ kısmında yer alandan bahsediyorsanız işlemci ile alakalı bir olay. Sıcaklar ne durumda? Sistem özelliklerini yazabilir misin?

FPS'in sağ kısmında yer alandan bahsediyorsanız işlemci ile alakalı bir olay. Sıcaklar ne durumda? Sistem özelliklerini yazabilir misin?

RAM 4 GB Intel Core i5-4210U CPU @ 1.70GHz 2.40GHz (64 Bit) bu arada sıcaklık çok fazla sayılmaz ama sıcak, soğutucu var ama işe pek yaramıyor gibi.

Oyun bant genişliğini sınırlandırılmamış olarak ayarla ve kablo ile bağlanıp oynamayı dene.

Kablo ile derken (sınırlandırma kapalı zaten)?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba bendede aynı problem oluyordu bios ayarlarından hyper thread turbo ve eist kapattım ve oyun başlatma seçeneklerine dirext 9 çalışma komutu yazdım düzeldi d3d li birşey nette var bulabilirsin

2 tane var değeri vardır. Üst tarafta olan işlemci ile alakalı. i7 3610QM ile 2-2.5 ms değeri alıyordum. İşlemciyi güncelleştirmeyi deneyebilirsiniz. Macun temizliği falan da işe yarayabilir.

Geri
Yukarı