CS:GO VAR MS Sorunu

Arkadaşlar sorunun çözümünü ssd alarak çözdüm ben. Bu sorunu yaşayan varsa buna dikkat etsin

Oyunum zaten ssd'ye yüklü. :(

Teşekkür ederim.
DM serverlerinde bir sıkıntı var galiba. Şimdi girip deneyeceğim. Bant genişliğinizi oyun ayarlarından standart olan 1.5 Mbps'yi seçip, maksimum ping değerinizi 80'e çeker misiniz? Frankfurt ya da Amsterdam sunucularına bağlanırsınız, bugün girdim VAR normaldi sunucuların.

Arkadaşlar merhaba, bu sorunun aynısı bende de var FPS değerinin hemen sağındaki VAR ms değerim bazen 0.3-0.5 arasında dolaşırken birden 20-40 VAR ms değerlerine çıkıyor. Bu neyle alakalı bilmiyorum ama ciddi bir şekilde canımı sıkmaya başladı bu şekilde olunca oyundan psikolojik olarak düşüyorum Modem ile kablolu bağlanıyorum ve bilgisayarı 1 veya 1.5 ay önce açıp güzelce fan temizliği ve macun yenilemesi yaptım. Yardımcı olacak varsa mutlu olurum. Sistem özellikler: Intel i7-9.nesil / 16 GB RAM (8x2) /1660 Ti ekran kartı var / m2 ssd de kurulu cs go. NOT: Bu ekte paylaştığım ekran görüntüsünde 0.4 olarak gözüküyor ama o değer anlık olarak çok yüksek değerlere çıkıyor...

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (324).png
    Ekran Görüntüsü (324).png
    1,8 MB · Görüntüleme: 50

Geri
Yukarı