CS:GO ve LOL için 8 GB RAM yeterli mi?

Yiğit mercan262

Hectopat
Arkadaşlar GTX 1660 Super ve Ryzen 5 2600X sistem alacağım. 16 GB RAM var, klavye almak icin 250TL kısmak istiyorum. Ben sadece LOL ve CS:GO oynuyorum, sadece iki oyun için 16 boş geliyor. Siz ne tavsiye edersiniz? İleri de başka oyunlara başlamayacağım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bence biraz daha biriktir hiç kısmadan al inan o oyunlardan sıkılıp başka oyunlarda oynamak istersin yıllarda ilerliyor zaten dolar kurunun ne olacağı malum 8gb yeterli olacaktır ama benim Görüşüm o sisteme 16gb daha iyi olacaktır.

Ram'i 8gb yapabilirsin tam 250TL'e düşüyor zaten gtx 1660 Super'den vazgeçme gayet güzel bir ekran kartı. Eğer rami düşürmek istemezsen Ryzen 5 1600 alabilirsin

Arkadaşlar GTX 1660 Super ve Ryzen 5 2600X sistem alacağım. 16 GB RAM var, klavye almak icin 250TL kısmak istiyorum. Ben sadece LOL ve CS:GO oynuyorum, sadece iki oyun için 16 boş geliyor. Siz ne tavsiye edersiniz? İleri de başka oyunlara başlamayacağım.
8gb ile csgo ve lol garanti oynarsın.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı