CS:GO ve parkuru birleştirme

cihan toker

Hectopat
Daha fazla  
Tasarladığım bir PC oyunu var. Oyunda CS:GO ve Parkur sporunu birleştirmek istiyorum. Yani oyuncular savaşırken parkur yapıp kaçabilecek. (Uncharted multiplayer gibi)Ama tutup tutmayacağını bilmiyorum. Sizce tutar mı? Tutmazsa neden tutmaz?

Cevap veren herkese teşekkür ederim.

Tasarladığım bir PC oyunu var. Oyunda CS:GO ve Parkur sporunu birleştirmek istiyorum. Yani oyuncular savaşırken parkur yapıp kaçabilecek. (Uncharted multiplayer gibi)Ama tutup tutmayacağını bilmiyorum. Sizce tutar mı? Tutmazsa neden tutmaz?

Cevap veren herkese teşekkür ederim.
Oyunların tutup tutmaması genellikle bug olmaması veya eğlendirmesine bağlı bir olay. Pubg den once bisuru Battle oyunu çıktı ama Pubg eğlendirdiğinden tuttu.

Ben tutup tutmama olayına tamamen şans gözüyle bakıyorum neredeyse. Yani bir olay olur oyunu büyük biri oynar patlar gider. Veya tam tersi kimse görmeyedebilir. Herşey reklama vs bakıyor artık. Yani dediğim gibi şans işi. Mesela kimse(büyük kesim) CS nedir bilmezken ne olduysa bir anda dayılara bile PUBG de, adam ben bunu biliyorum yav torunum oynuyor vs der.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı