CS:GO vs Valorant

Valoya bende sizler gibi geçiriyordum CS:GO en iyisi Valo çöp tarzı. 55 gündür oynuyorum başladım mentalimi iyi tutup şuanda. Elmas 1'im bence ikisinin de yeri ayrı. İkisinide oynuyorum CS:GO daha zor.

Hocam Valorant sakinleri gayet de pahalı CS he göre CS de 50 kuruşa 1 liraya skin varken Valorant'ta hiçbir şeye benzemeyen skinler 85-90 TL e-spor kısmında da iyi yerlere gelinebilir diyorum çünkü Riot hem Türk oyuncuları önemsiyor mesela İstanbul'da e-spor arenası vs var ve kariyer olarak düşünen biri Valorant'ta CS'ye göre daha iyi yerlere gelebilir o yüzden bütün profesyonel yayıncılar Valorant'a geçti.

Bence ilk çıkışında bomba bir etki yarattığı için yayıncılar, profesyonel oyuncular vs. bundan yararlanmak için Valorant'a geçti. Örneğin unlost mesela daha oyun piyasada yokken tanıtımı, oyun içi görüntülerini paylaştı. Birçok oyuncuda buradan izleyip oyunu merakla bekledi. Skin konusuna gelirsek CS:GO'daki 5-10 TL'lik skinlerin Valorant'daki belirsiz saçma sapan skinlerinden iyi olduğunu düşünüyorum. CS:GO daha erkeksi sağlam bir oyun geliyor bana.

Her ikisini de oynamış biriyim CS:GO her türlü alır ama maalesef bende kastığı için onun yerine Valorant oynamak zorunda kaldım. Bilgisayarın yetmezse Valorant oynayabilirsin ama CS:GO net alır.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Benim favori oyun. Kendisi şu an komada.100.000 oyuncusuyla hayatta kalmaya çalışıyor. Şu anda counter hariç hepsinin babası diyebilirim.
adam akıllı bişey gelmezse oyuna komada daha çok kalıcak gibi duruyor.

Valorant
+ Daha iyi skinler
+ Daha az ping
+ E-spor olanakları daha yüksek
+ Sinematik vs paylaşarak oyunun içine daha fazla girmenizi sağlıyorlar
+ Sürekli güncelleme alıyor
+ Çok daha az hile
+ Şu an daha popüler
+ Daha taktik tabanlı
Ayrıca çocuksu grafik falan demişler en düşük ayarlarda oynarsanız öte gözükmesi normal arkadaşlar

- Kitlesi çok toxic
- Skinler daha pahalı

Yani vs daha eski bir oyun ama çok hile var 210 TL ücret edemeniz gerekiyor cidden oynayabilmek için Valorant'a da çok toxic bir kitle var ama Rank atlayınca azalıyor zevkler ve renkler yani ben valorantı daha çok seviyorum.
Valorant'ın skinleri ucuz CS'nin skinleri mi pahalı güldürme beni, ayrıca CS'nin kitlesi nasıl toxic oluyor? Ve Valorant'ın genellikle getirdiği tek güncelleme skin güncellemesi.

Bayağı bir Valo'ya geçirmişler neden anlamadım. İkisinin de iyi ve kötü yönleri var ama yazsam bayağı uzun olur.

Bence ilk çıkışında bomba bir etki yarattığı için yayıncılar, profesyonel oyuncular vs. bundan yararlanmak için Valorant'a geçti. Örneğin unlost mesela daha oyun piyasada yokken tanıtımı, oyun içi görüntülerini paylaştı. Birçok oyuncuda buradan izleyip oyunu merakla bekledi. Skin konusuna gelirsek CS:GO'daki 5-10 TL'lik skinlerin Valorant'daki belirsiz saçma sapan skinlerinden iyi olduğunu düşünüyorum. CS:GO daha erkeksi sağlam bir oyun geliyor bana.

Daha erkeksi tanımı ne tam olarak ayrıca Valorant skinleri pahalı olmasına rağmen vsden kat ve kat daha güzel gözüküyorlar ve eğer profesyonel oyuncular sadece başlangıç için öyle bir şey yapsalardi hepsi CS'ye geri dönmüştü şu an Berk rip hellian unlost hepsi Valorant oynuyor.

Valorant'ın skinleri ucuz CS'nin skinleri mi pahalı güldürme beni, ayrıca CS'nin kitlesi nasıl toxic oluyor? Ve Valorant'ın genellikle getirdiği tek güncelleme skin güncellemesi.
hocam steam pazarı çok garip belki linç yiyeceğim ama mesela fire seprent okadar parayı haketmiyor asimov yada redline falan daha güzel mesela.

Geri
Yukarı