CS:GO vs Valorant

Valorant mı? CS:GO mu?

• Valorant

Oy: 56 35,2%
  • CS:GO

Oy: 103 64,8%

• Oy verenlerin toplamı
    159
valorant derim çünkü türkçe dublaj her karakterinkendine özel güçleri p2w olmayan bir oyun olmakla beraber csgo ya göre hileleri daha hızlı bulup maçta tespit ediyo ve daha fazla fps veriya cs 35 =valoda 50-60 tahminim

Valorant'ın anti hile sistemi çok iyi ayrıca daha eğlenceli ama kitlesi çok kötü hepsi 10 yaşında çocuklar maç boyu küfür edip bağırıyorlar çok sinir bozucu.

Valorant'ta kimse taktik bilmiyor hepsi 10 yaşında çocuklar ve CS:GO'da seçkinim o yüzden hile gelmiyor bence CS:GO ya ağırlık verin ve seçkin olup hilesiz devam edin.

CS:GO basar gider. Vuruş hissi, grafikleri, deneyimli oyuncu kitlesi. Tek kötü yanı 90'lardan kalan sunucu sistemi ve VAC sisteminin hilelere karşı yetersiz olması.

Son kez söylüyorum geçenlerde Valorant indirdim güzeldir diye sürekli olarak 9-14 yaş arası toxic veletler var.

CS:GO üzerine uzun uzun araştırma yaptım oynanıp oynanmayacağına dair. Şuan CS:GO indirdim ve çokta eğlenerek ve severek oynuyorum. Kapladığı 25 GB yeri sonuna kadar hak ediyor. Hileler vs. ile bir sıkıntım yok hiç moral bozmadan oynuyorum valla.

CS:GO > Valorant

CS:GO <3

Ayrıca hile var diye ezmeye çalışanlar sadece laf kalabalığı.

Hile durumu güven faktörüne bağlı ve hile geldiği için rank silinmez bir hile ile aynı lobiden girip oynadığın zaman rank silinir ve tabii ki VAC sisteminin daha da iyi olması gerekli.

Yeni konular

Geri
Yukarı