CS:GO vs Valorant

Valorant mı? CS:GO mu?

• Valorant

Oy: 56 35,0%
  • CS:GO

Oy: 104 65,0%

• Oy verenlerin toplamı
    160
Valorant'da platin 3 rütbesine kadar yükseldim fakat oyun kitlesi cidden berbat ötesi. Oyunun kendisi fena değil. CS her ne olursa olsun daha kaliteli.

Son kez söylüyorum geçenlerde Valorant indirdim güzeldir diye sürekli olarak 9-14 yaş arası toxic veletler var.

CS:GO üzerine uzun uzun araştırma yaptım oynanıp oynanmayacağına dair. Şuan CS:GO indirdim ve çokta eğlenerek ve severek oynuyorum. Kapladığı 25 GB yeri sonuna kadar hak ediyor. Hileler vs. ile bir sıkıntım yok hiç moral bozmadan oynuyorum valla.

CS:GO > Valorant

CS:GO <3

Ayrıca hile var diye ezmeye çalışanlar sadece laf kalabalığı.
bunu üstte CSGO büyüktür VALO diye yazdığın için alttakini de CSGO küçüktür 3 diye okudum bi kafam karıştı DFS:SDF: sonrasında anladım kalpmiş :d
Valorant derim çünkü Türkçe dublaj her karakterinkendine özel güçleri P2W olmayan bir oyun olmakla beraber CS:GO'ya göre hileleri daha hızlı bulup maçta tespit ediyor ve daha fazla FPS veriya CS 35 =valoda 50-60 tahminim.

CS:GO P2W değil wth s:DFSD:fsdf: Evet Valorant işlemcinin kernel'ine yerleştiği için dış kaynaklardan gelen herhangi bir kodu direkt kapatıyor. E öyle olunca da boş yere ban yiyen insan da olabiliyor. CS:GO'da VAC iyi bir sistem değil kabul ediyorum ancak banlananların %99.99'u hile olduğu için banlanacaktır geri kalan %0, 01'in de banı otomatikmen açılıyor zaten. VAC'ın yanında Overwatch isimli bir sistem var ve rankına göre senin rankınla eşit ya da daha düşük kişileri müffetiş olarak inceleyip karar veriyorsun, ortalama karalara göre banlanıyor ya da serbest kalıyor. Maçta birisi 100skor üstü almışsa otomatik olarak Overwatch'a düşüyor. Aslında mantık çok güzel ancak CS:GO çok büyük bir oyun olduğu için iyi işe yaramıyor. Hilelerin çoğu banlanıyor ancak iş işten geçtikten sonra 1-3ay değişiyor.

Valorant tabii ki. Eğer bunu günümüz şartlarında konuşuyorsak, CS:GO hilelerden trollerden temizlendiği vakit açık ara fark olacaktır.

Benim CS:GO Mirage dışındaki maplerde 20 fps oluyor. Valorant oynayım diyorum ama ekran kartım dx11 olmadığı için oynayamıyorum. Zaten oynadım desek oyun max 15 fps olur.
CS:GO nun yapması gereken şey kesinlikle VAC sistemini geliştirmek ve oyunu ücretli yapıp level 21 de gelen prime özelliğini kaldırması gerekiyor.

Geri
Yukarı