CS:GO yayınlarında oyuna gelen kullanıcının banı bizi etkiler mi?

theraionn

Hectopat
Merhaba arkadaşlar, ben CS:GO yayınları yapan bir yayıncının oyun arkadaşı ve moderatörüyüm. Tabii yayınlarda maçlara giriyoruz. Bildiğiniz gibi yayınlardanda bazı kişiler oyuna gelmek istiyor. Bunların içinde çok hile oluyor. Şu ana kadar 2 uyarı aldık. Bizimle giren bir kişinin profiline baktım. En son o da ban yemiş. Bize bu uyarı yine kesin gelecek, yani ranklar falan silineceğini biliyoruz da sizce bizim hesaplarımız da ban yer mi? Farklı bir sitede okuduğumda bu uyarıyı çok aldığımızda bizim dehesaplarmız gidebiliyormuş. Yayınıcının çok büyük ve pahalı envanteri var, gitmesini istemiyoruz, ona göre ne yapmamız gerekiyor?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ban derken VAC veya oyun yasaklamasindan bahsediyorsaniz böyle bir sey mümkün degil. Kullanicilara hileden dolayi verilen yasaklamalar takim arkadaslarinin hesaplarini etkilemez. En fazla kazandiginiz maclar silinir. Bunu da zaten kendiniz belirtmissiniz.

bu uyarıyı çok aldığımızda bizim de hesaplarmız gidebiliyormuş.

Alakasi bile yok. Güven faktörünü etkiler mi bilmiyorum, fakat yasaklama alma ihtimaliniz yok.

Ban derken VAC veya oyun yasaklamasindan bahsediyorsaniz böyle bir şey mümkün degil. Kullanicilara hileden dolayi verilen yasaklamalar takim arkadaslarinin hesaplarini etkilemez. En fazla kazandiginiz Mac'lar silinir. Bunu da zaten kendiniz belirtmissiniz.

Alakasi bile yok. Güven faktörünü etkiler mi bilmiyorum, fakat yasaklama alma ihtimaliniz yok.

Evet VAC yediler. Teşekkürler.

O tür yasaklamalar sadece kullanıcının kendisini etkiler. Sizi etkilemesi için kendileriyle aynı telefon numarasını paylaşmanız gerekir. Bunun da söz konusu olacağını sanmıyorum.

Sizi etkileyen tek şey hilecilerle kazandığınız maçların silinmesi olacak.

Geri
Yukarı