CS:GO Yüksek FPS, Düşük Akıcılık

enjekt3X

Decapat
75 Hz monitöre sahibim. CS:GO oyunu için FPS'im yüksek ancak hiç akıcı gelmiyor. Sanki bir şeyi kapatınca geçecek gibi ama her şeyi denedim, çözülmüyor. En yüksek ayarlarda da aynı, en düşükte de. Sürücülerim güncel, DP ile bağlıyorum.
CS:GO başlatma seçeneklerim; -high -threads 4 -novid -tickrate 128 -console -nod3d9ex1 -nojoy +rate 22543 -noforcemaccel -noforcemparms -noforcemspd -w 1280 -h 960 -freg 75

Son düzenleyen: Moderatör:
En sondaki freq 75 ayarını kaldır, monitör 75 Hz olsa da FPS'ini 75'e sınırlama. Ayrıca nod3d9ex komutunu da iptal et. DX 9 ile çalışmasına gerek yok bu sistemde.
Freq 75 komutu FPS'i sabitleme değil, oyuna hangi yenileme hızında çalışması gerektiğini anlatan bir kod. Monitörle eşdeğer olması lazım. 700 FPS alan oyuncular bile 144 Hz ise 144 yazar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Benim de oyunum bu videodaki gibi değil mesela senin de sorunun bu sanırım (1080p60 da izleyiniz) adamın oyunu çok akıcı gerek sağa sola dönüşleri gerek yürümesi olsun.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı