CS:GO'da 2 ay sonra ilk kez hileciyle karşılaştım

Gamer5

Attopat
Seçkinim mevcut ve 2 aydır hile gelmiyordu. Oyunda hile dolu diyenlere gülüp geçiyordum bana hiç denk gelmediği için. Dün rekabetçi maçta ilk kez denk geldi. Adam almış eline Deagle'yi herkese HS atıyor. Bir pozisyonda ben D2 A'nın bir ucunda AWP'liyim, adam diğer uçta duvar yanından çıktığı anda Deagle tek atıp kaçıyor. Maç sırasında hile olduğunu anladım zaten direkt raporladım. Ayrıca iyi oyuncular genellikle saçma sapan konuşmaz diye düşünüyorum, bu adam noobs falan yazıp kahkahalar atıyordu.

Maç sonu maçı indirip adamın vurduğu bütün elleri izledim, bir de duvar izliyor :) Merak ediyorum şimdi bu adamın atıyorum 6 ay, 1 sene falan yakalanmadan oynama ihtimali var mı?
Eğer forumda ben böyle hile kullanıyorum ve yakalanmıyorum diyen varsa, oyunda banlanmazsa en azından forumdan sınırsız banlayın bence.

Ama bence istisna oldu bu durum. Seçkin olduğu için çok nadir oldu bu olay bende. Bu çok hile var diyenler seçkinsiz oynuyor sanırım.

CS2'de bu durum umarım daha iyi olur.

Seçkinim mevcut ve 2 aydır hile gelmiyordu. Oyunda hile dolu diyenlere gülüp geçiyordum bana hiç denk gelmediği için. Dün rekabetçi maçta ilk kez denk geldi. Adam almış eline Deagle'yi herkese HS atıyor. Bir pozisyonda ben D2 A'nın bir ucunda AWP'liyim, adam diğer uçta duvar yanından çıktığı anda Deagle tek atıp kaçıyor. Maç sırasında hile olduğunu anladım zaten direkt raporladım. Ayrıca iyi oyuncular genellikle saçma sapan konuşmaz diye düşünüyorum, bu adam noobs falan yazıp kahkahalar atıyordu.

Maç sonu maçı indirip adamın vurduğu bütün elleri izledim, bir de duvar izliyor :) merak ediyorum şimdi bu adamın atıyorum 6 ay, 1 sene falan yakalanmadan oynama ihtimali var mı?
Eğer forumda ben böyle hile kullanıyorum ve yakalanmıyorum diyen varsa, oyunda banlanmazsa en azından forumdan sınırsız banlayın bence.

Ama bence istisna oldu bu durum. Seçkin olduğu için çok nadir oldu bu olay bende. Bu çok hile var diyenler seçkinsiz oynuyor sanırım.

CS2'de bu durum umarım daha iyi olur.

Seçkin olmadan girin hocam hileleri görürsünüz o zaman 😀
Raporladığınız kişi hileyse en geç 4-5 güne banlanıyor.

Sen bu şekilde çatır çatır vuran birine denk gelmedin diye hile gelmedi mi sanıyorsun 2 aydır oyununa? Legit olarak kullanan yüz binlerce oyuncu var. Benim tanıdığım biri çatır çutur vura vura 2 ay oynadı ban yemedi. Şimdi CS2 çıktı hiçbir şey olmamış gibi hilesiz CS2 oynuyor. Yeni oyun yapmaya uğraşacaklarına eski VAC sistemini getirsinler. Hile açan biri en fazla 1 gün kullanabiliyordu.

CS2 kaynak kodları bile paylaşılıp bir sürü ücretli, ücretsiz hile çıktı. CS:GO için konuşmuyorum bile. Oyunun %80'i hile kullanmakta. Çünkü ban sistemini rekabetçi için güncellemeyi bıraktılar.

CSGO üzerinde hile konusu çığrından çıktı zaten, siz fark etmeden hile kullanan tonlarca oyuncu var hatta profesyonel arenada bile aylarca fark ettirmeden hile kullananlar oldu. Bunun şuanda en ünlü hali mouse üzerinde kurulan hileler var ve hiçbir şekilde fark edilemiyor. Bir hilenin videosunu paylaşmam etik olmaz fakat bu tarz şeyler de mevcut.

CS2 kaynak kodları bile paylaşılıp bir sürü ücretli, ücretsiz hile çıktı. CS:GO için konuşmuyorum bile. Oyunun %80'i hile kullanmakta. Çünkü ban sistemini rekabetçi için güncellemeyi bıraktılar.
Seçkin için geçerli değil.

Sen bu şekilde çatır çatır vuran birine denk gelmedin diye hile gelmedi mi sanıyorsun 2 aydır oyununa? Legit olarak kullanan yüz binlerce oyuncu var. Benim tanıdığım biri çatır çutur vura vura 2 ay oynadı ban yemedi. Şimdi CS2 çıktı hiçbir şey olmamış gibi hilesiz CS2 oynuyor. Yeni oyun yapmaya uğraşacaklarına eski VAC sistemini getirsinler. Hile açan biri en fazla 1 gün kullanabiliyordu.
Her 30-40 vuran hile değil.

Hile yapanların sosyal yaşamlarını, arkadaş, aile çevrelerini çok merak ediyorum. Nasıl bir eziklik psikolojisi insanları buna itiyor acaba?

Kendi arkadaşımdan örnek vermem gerekirse, yalnızca zevk için açıyordu. Aile ve arkadaş durumu çoğu kişi gibi normaldi. Ama ne zaman "neden kullanıyorsun? " dediğimizde canım sıkılıyor ve insanları deli etmeyi seviyorum derdi. Kendi çıkarımım hileciler ezik veya kolsuz oldukları için değil, çoğunlukla ahlak, hak ve haksızlık aynı zamanda empati anlayışları ve bu konularda iyi eğitim almadıkları için hile kullanıyorlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı