CS:GO'da 360 FPS'in altına düşmeyecek sistem önerisi

Oynaman gerek dostum. Anakart markan neyse YouTube'dan bak X anakart BIOS RAM ayarı yaz.

Normal şartlar altında FPS'im kaç olmalı 1080p Low da rekoda falan 200-400 arası şu an

500 600

Ram ayarı min 100 fps arttırır.
Ben onu bir kurcaliyim sonucları paylaşırım şimdiden teşekkürler

500 600

Ram ayarı min 100 fps arttırır.

Oynaman gerek dostum. Anakart markan neyse Youtubedan bak x anakart bios ram ayarı yaz.
Hocam çıkıyor ama ankartın kendi yazılımıyla yapıyorlar yüklüyorum yazılımı ama kurulumu anlatmıyor kimse biostan nasıl yapiliyor bulursan bana atarmisin anakartım ASUS B450M K 2

anlayan biri yardımcı olabilirmi ya takıldım kaldım

@Jesus Wicked

Son düzenleme:
Ben onu bir kurcaliyim sonucları paylaşırım şimdiden teşekkürler

Hocam çıkıyor ama ankartın kendi yazılımıyla yapıyorlar yüklüyorum yazılımı ama kurulumu anlatmıyor kimse biostan nasıl yapiliyor bulursan bana atarmisin anakartım ASUS B450M K 2

anlayan biri yardımcı olabilirmi ya takıldım kaldım

@Jesus Wicked
Pcyi kapat. Açılırken klavyeden delete tuşuna bas sürekli bios'a gir. Hemen solda xmp yazacak onu enable yap. Sonra f10'a bas kaydet çık

Pcyi kapat. Açılırken klavyeden delete tuşuna bas sürekli bios'a gir. Hemen solda xmp yazacak onu enable yap. Sonra f10'a bas kaydet çık
Hocam açıkmış zaten şimdi birkaç video daha gördüm de anakart üzerinden overclock performans ve bios ayarları yapılıyor onları yapmam pek birşey etkilermi

Hocam açıkmış zaten şimdi birkaç video daha gördüm de anakart üzerinden overclock performans ve bios ayarları yapılıyor onları yapmam pek birşey etkilermi
Bios güncelmidir birde pc yi alalı 3 ay oldu
3 ay içersinde bios guncellemesi gelmismidir

Yeni konular

Geri
Yukarı