RTX 2060'lı sistemde CS:GO ve LoL 100 FPS'in altına iniyor

sonerayonu

Zeptopat
Daha fazla  
CS:GO ve LoL oynuyorum genel olarak, bu oyunlarda bile 100 FPS altına düşüyor.
  • Gigabyte RTX 2060 ekran kartı
  • Ryzen 5 2500X işlemci
  • MSI B450M Pro- M.2 V2 anakart
  • 2X 8 GB 3200 mhx G.Skill RAM
  • Gamepower GM-600 PSU
Sistem bu şekilde tavsiyesi olan varsa değiştirmem gereken bir parça olarak sevinirim.

• Gigabyte RTX 2060 ekran kartı
  • Ryzen 5 2500X işlemci
  • MSI B450M Pro- M.2 V2 anakart
  • 2X 8 GB 3200 mhx G.Skill RAM
  • Gamepower GM-600 PSU
Sistem bu şekilde tavsiyesi olan varsa değiştirmem gereken bir parça olarak sevinirim.

Eğer drop oluyorsa bir temiz format atmayı deneyin virüs olabiliyor çünkü.

• Gigabyte RTX 2060 ekran kartı.
  • Ryzen 5 2500X işlemci.
  • MSI B450M Pro- M.2 V2 anakart.
  • 2X 8 GB 3200 mhx G.Skill RAM.
  • Gamepower GM-600 PSU.

Merhaba boşuna masraf yapmayın 100 olsa ne olacak elinizdeki sisteme göre ayarları az kısın hiçbir sorun kalmaz ben illa yükselteceğim diyorsanız aşırı lüks olsun bilgisayar parçalarına bakıp maksimum desteklediği parçaların linklerini atabilirim ama gereksiz olur ihtiyaç dışı.

Eğer drop oluyorsa bir temiz format atmayı deneyin virüs olabiliyor çünkü.
drop olduğu da oluyo ama genel olarak 100-130 fps lerde format attığım da oldu pek bir faydası olmadı

Merhaba boşuna masraf yapmayın 100 olsa ne olacak elinizdeki sisteme göre ayarları az kısın hiçbir sorun kalmaz ben illa yükselteceğim diyorsanız aşırı lüks olsun bilgisayar parçalarına bakıp maksimum desteklediği parçaların linklerini atabilirim ama gereksiz olur ihtiyaç dışı
Sürekli en düşük ayarda oynamama rağmen böyle daha fazla fps almam gerekmezmi bu sistemle yanlış mı düşünüyorum yoksa

İşlemciyi yükseltin anlamında yazmıştım. CS:GO ve Valorant FPS'i en çok etkileyecek parça işlemcidir. Eğer 5600/5600x/5700x/5800x gibi bir modele yükseltebilirsen FPS'in çok büyük derecede artar.
Mevcut FPS değerlerin normal mi bir fikrim yok
Anladım teşekkür ederim işlemciyi değiştirmeyi deniyim o zaman çünkü oynanmaz hal alıyo bazen

Ekran kartı ile alakası yok sizin sıkıntınızın. Sebebi işlemci. Çünkü bu oyunlar ekran kartından çok işlemciye yük bindiren oyunlar. Yoksa kartınız iyi bir kart, normal grafikli oyunlar için.

Yeni konular

Geri
Yukarı