CS:GO'da akıcılık düşüyor

İşletim sistemi
Windows 10

ygtslck01

Hectopat
Daha fazla  
Şuraya sorunumun YouTube linkini bırakıyorum. FPS düşmesi ve oyun akıcılık sorunum var, bu akıcılık sorunu ile birlikte sanki input lag da oluyor gibi deagle ile ateş ederken hissediyorum. Normaldeki gibi hızlı ateş etmiyor akıcılık gittiği yerlerde.
Sistemim yeterli driver güncel format denendi sıcaklıklar normal neden oluyor bu stutter gibi bir şey PUBG'de de durum aynı sürekli drop sürekli.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ek olarak bu akıcılık sorunu belirli yerlerde oluyor genelde mirage için konuşuyorum Mid'de pencerede lag ile kasma hissi dumandan bile hissediyorum
Aynısı CT'de oluyor a site bakarken palaceden site bakarken b site benchde belirli yerlerde palacede çok nadir oluyor, monitör 165 Hz FPS 165'in altına düşmüyor. Bu sorunlar olduğunda G-SYNC açık kapalı bir şey değişmiyor kapalı kullanıyorum. (videoda olduğu gibi sürekli FPS'in yanındaki var değeri artıyor her drop da bu droplar geçmiyor sürekli her oyunda.)

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı