CS:GO'da ban yemekten korkmak

Skeeter olan mısın?
Evet.

Çok güzel hikaye uydurmuşsunuz bence hocam. Valve kimseye özür dileyip VAC kaldırmamış ilk siz olmalısınız herhalde.

Boş yapma.

vac_kalkma.jpg

Eski Steam hesabımda hiçbir şekilde 3. parti yazılım kullanmadığım halde VAC ban yedim. Yeni hesabımda CS oynamak istiyorum ama tekrar ban yemekten korkuyorum, maça gelen hileler rastgele maçtaki insanların nicklerini alıyordu. Bu yüzden ban yemiş olabilir miyim eski hesabımda?

VAC ban ayrı senin dediğin ban ayrı kanka VAC ban yediysen hile açmadıysan açarlar.

Paylaşırken +18 yazdaydın bu nasıl kapak :)

O zaman anlattıklarınızda tutarsızlık oluyor hocam. VAC ban hile sistemi demek, yani hile yapmadan VAC ban yemezsiniz ve hile yaptıysanız VAC ban için kimse sizden özür dilemez. Şayet normal oynasaydınız fakat harika refleksleriniz olsaydı inceleme için OVERWATCH talebi yerdiniz. Yani ben buradan anlıyorum ki siz hile kullanmıyordunuz fakat 3. parti bir uygulama yüzünden yanlış ban verip kaldırmışlar.

Hadi diyelim biri sizi şikayet etti hile kullanırken, sanmayın ki VAC talebiniz "Yok ya bu adam iyi oynuyor hile yok" olarak işaretlensin. Adamlar kodlar ile bakıyor sistem durumuna, oynanışa bakmıyorlar.
Yani ya hatalı veya eksik anlatıyorsunuz yada görsel size ait değil başka bir açıklaması yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı