CS:GO'da çok hile var mı?

CS:GO yükledim ilk dereceli maçımdan hile geldi rezalet bunun onune gecmenin bir yolu yok mu seçkin dışında? Bir konuda 21 seviye hesap al falan demişler 21 seviye olunca ne oluyor?
Seçkinin yoksa hile gelmesi çok normal, eskiden 21 seviye olunca bedava seçkin olabiliyordun ama şuan kaldırıldı, seçkin olabilmen için para ödemen gerekiyor.

CS:GO yükledim ilk dereceli maçımdan hile geldi rezalet bunun onune gecmenin bir yolu yok mu seçkin dışında? Bir konuda 21 seviye hesap al falan demişler 21 seviye olunca ne oluyor?

Bayağıdır girmiyordum bir girelim dedim arkadaşla karşı takım Full hile geldi üstüne bir de bizim takımda da sadece ben arkadaşım ve bir adam hile değildi ama daha sonra 5-6 maçta 1 gelmeye başladı. Arkadaşımda 2 tane 21 seviye hesap var onlarla oynamıştık eskiden 21 seviye olunca bedava seçkin veriyordu 21 seviye olayı bu.

Neredeyse her maçta var hile bizim insanımız bunu anlamıyor anlamakta istemiyor sende 400TL olan seçkin adamlar da 20-30 dolar kimsenin taktığı falanda yok ban yemeyi. Giriyorum hile gelmiyor diyor adam halbuki karşıda hayvan gibi legit kasan adam var :)

Geri
Yukarı