CS:GO'da hala çok hile var mı?

Rankım global, güven faktörüm gayet yüksek olduğuna eminim. Yaklaşık 20 maçtır 1 tane bile şüpheli gelmedi. Ama düşük güven faktörlü arkadaşımla girdiğim zaman nedense her maç şüpheli 2-3 kişi geliyor. Acaba neden? Yoksa güven faktörünüz mü düşük?
Kanıtlar mısınız?

Uzun süredir ne zaman MM girsem temiz olduğunu düşündüğüm maçlar oluyor. Hesaba göre değişebilir tabii bilmiyorum.
CS:GO'da Türkler her iyi oynayana hile dediği için gereksiz abartıyorlar hileci sayısını.

CS:GO'da Türkler her iyi oynayana hile dediği için gereksiz abartıyorlar hileci sayısını.
Hocam güven faktörüm yüksek. Kimin hileci olup olmadığını çok rahat anlayabilirim. Backtrack, triggerbot vb. kullanıp legit oynayan insanlar çok oyunda. Biri bana çok garip bir vuruş atınca hile diye ağlamam aksine tebrik ederim. Bu hileciler sadece bana mı geliyor anlamadım. Legit oynayıp, belli etmemek için 5 vurup, kendi takımına karşı takımın pozisyonlarını söyleyen adamları saymıyorum bile. Adamlar o kadar güzel legit oynuyor ki, bu hileleri milyonluk hesaplarda bile çok rahat açıyorlar.

Valorant çok sıkıci oyun csden aldiğim bak go falan demiyorum 1.6 1.5 ne aklınıza geliyorsa hepsi valoranti tokatlar.
Valorant eğlenceli fakat bir yerden sonra gerçekten sonra sıkıyor. CS ise mekanikleri ve sistemleri online fps için gerçekten kusursuza yakın olan bir oyun. Hile mevzusu abartılsa da gerçek bir sorun.

Bence CS:GO çünkü silah recoilleri daha gerçekçi ve güzel. Arkadaşlarla takımca oynanırsa çok güzel bir strateji oyununa dönüşüyor benim için. Ve bir kaç maçta bir İtem düşüyor mesela geçen bana büyük bir şansla 90 liralık bir kasa düştü. genelde de 2 3 liralık şeyler düşüyor. Tek sorun Ping, güzel bir internetle genelde 40-70 Ping arası oynarsınız çünkü Türkiye'ye özel server'ı yok. Ha valorantta var da ne oluyor girmiyorum bile resmen akıl hastanesi gibi ortam :D

Geri
Yukarı