CS:GO'da hala çok hile var mı?

larkuzunn

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, daha önce hiç CS:GO oynamadım. Bu aralar bir oyun oynayasım var bende Valorant ile CS:GO arasında kaldım. Ve CS:GO'ya başlamayı düşündüm. Ama bir aralar çok fazla hile var diye duyuyordum hala aynı mı yoksa azaldı mı sizce başlamalı mıyım?

Merhaba arkadaşlar, daha önce hiç CS:GO oynamadım. Bu aralar bir oyun oynayasım var bende Valorant ile CS:GO arasında kaldım. Ve CS:GO'ya başlamayı düşündüm. Ama bir aralar çok fazla hile var diye duyuyordum hala aynı mı yoksa azaldı mı sizce başlamalı mıyım?

Eskisine bakış daha az hile var eğer hesabınız Prime ise neredeyse hiç denk gelmiyor gibi bir şey.

Bana hiç gelmedi neredeyse 50 maç attıysam 2 kere falan gelmiştir.

Bu aralar tekrar yükleyip girdim. 5 maçın 1 in de garanti 1 i şüpheli geçti. Diğer 3 maç temizdi. Kimse oynayamıyordu bile.

@Olga666 düşük rankta oynayıp hilecilerin sana denk gelmemesinin sebebi ben değilim.

Rankım global, güven faktörüm gayet yüksek olduğuna eminim. Yaklaşık 20 maçtır 1 tane bile şüpheli gelmedi. Ama düşük güven faktörlü arkadaşımla girdiğim zaman nedense her maç şüpheli 2-3 kişi geliyor. Acaba neden? Yoksa güven faktörünüz mü düşük?

Yeni konular

Geri
Yukarı