CS:GO'da haksız yere sürekli ban yiyorum

iambmys9

Hectopat
Makaleler
3
Yer
Samsun
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Case: Xigmatek Venom X | MBO: Asus TUF B450-PRO GAMING | CPU: AMD Ryzen™ 5 3600X , @ 3.8GHz | CPU Cooler: Stock | RAM: Crucial 16GB (2x8GB) Ballistix Sport LT Gray DDR4 @ 3000MHz | GPU: ASUS RADEON™ RX 5700XT 8GB GDDR6 @ 1905 MHz 256-bit | PSU: XIGMATEK X-POWER 650W 80+ | SSD: Kingston 480GB HyperX Fury 3D | M.2 SSD : 1 WD 240GB Sata Green M.2 SSD | Display: AOC Q3279VWFD8 |
Meslek
Üniversite Öğrencisi
Merhaba, artık Grifing'den dolayı ban yemekten gına geldi. Bunun bir çözümü yok mu? OW'da yemiyorum. Keşke yesem de izlensem ama öyle bir şey de olmuyor. Hesap boostlamak için yeni hesap aldım ve sürekli ban yedim. Genelde skorum 50'nin üstünde oluyor ve sürekli report yiyorum. Ne yapmam gerekiyor onlar gibi kötü mü oynayayım? Sadece bunlar ile de kalmadı güven faktörüm sarıya düştü.

Merhaba, artık Grifing'den dolayı ban yemekten gına geldi. Bunun bir çözümü yok mu? OW'da yemiyorum. Keşke yesem de izlensem ama öyle bir şey de olmuyor. Hesap boostlamak için yeni hesap aldım ve sürekli ban yedim. Genelde skorum 50'nin üstünde oluyor ve sürekli report yiyorum. Ne yapmam gerekiyor onlar gibi kötü mü oynayayım? Sadece bunlar ile de kalmadı güven faktörüm sarıya düştü.
Çözümü çoklu hesapla oynamak. 5 tane hesap al dönüşümlü boosla yada her ne yapiyorsan

Ne bekliyordunki rütben yüksek düşük rütbelerde oynuyorsun adamların oyununu zehir ediyorsun hileden farkın yok gibi gözüküyorsun onlara, ben olsam bende reportlardım kendi rütbelerinde oynamalısın bence illa yan hesap kasacağım diyorsan ilk rütbelerde oyunu bilmeyen insanlardan sürekli report yemen gayet normal.

:D adamların kim bilir ne kadar para döküp algoritmalar yazdığı matchmaking sistemini abuse ediyosun, sonra da gelip burda şikayet ediyosun. O kadarına da tahammül ediver yapacak bir şey yok. Çok da haksız yere sayılmıyor bana göre.

Rütben Silver iken Global gibi oynarsan seni wall hack sanarlar. Ayrıca overwatch’ı izleyen de rütbene göre oyun tarzını şüpheli sanıp görüş ve vuruş desteği var yönünde kullanır görüşünü.

Geri
Yukarı