CS:GO'da haksız yere VAC ban yedim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Eiesenhower

Hectopat
Yer
İstanbul
1200 saatim var ve hayatımda hiçbir şekilde hile kullanmadım. Dün "Overwatch tarafından yasaklandınız-oldukça hatalı" diye bir bildirim geldi ve 12 saat sonra biraz önce "VAC ban yediniz." diye bildirim geldi ama hiçbir şekilde ben hile vs kullanmadım, bu kadar basit mi ya hile kullanmayan birine hile nedeniyle ban atmak... Nasıl kaldırabilirim bu banı. Arkadaşlar lütfen "hile kullanmadıysan VAC ban yemezsin, demek ki hile kullandın vs" şeyler yazmayın hile kullansam sonuçlarını bilirim ve buraya gelip ban yedim yardımcı olun diye konu açmam.

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    20,3 KB · Görüntüleme: 306
Son düzenleyen: Moderatör:
Hile kullanmıyorsanız kısa bir süre sonra açılacağını başka bir konuda duydum. Açılmazsa ticket atın. Siz hile kullanmadıysanız başka birisi hesabınıza girip hile açarak oynamış olabilir. Bir arkadaşım bunun yüzünden Valorant'tan HWID ban yedi.

Son düzenleme:
Overwatch + VAC yediyseniz hilesiniz. Overwatch yedikten bir süre sonra sistemi kontrol ediyorlar ve izinsiz program çıkarsa VAC yiyorsunuz. Yine de ticket atın haksızsa kaldırırlar.

Çok eskiden bir VAC ban dalgası vardı toplu. Hile kullanmayan ama macro kullanan insanlarda ban yemişti. Belki öyle bir ban olabilir. Macro kullanıyorsanız aşırı bariz şekilde ondan olmuş olabilir.

Çok eskiden bir VAC ban dalgası vardı toplu. Hile kullanmayan ama macro kullanan insanlarda ban yemişti. Belki öyle bir ban olabilir. Macro kullanıyorsanız aşırı bariz şekilde ondan olmuş olabilir.

Macro nedir hocam?

Profil linkini atar mısın?

Steam Community :: JönTürk buyurun hocam.

Valve'a ticket atmaktan başka şansınız yok.

Neredeni nasıl atabilirim? bir de ek olarak kanıt istiyorlar ama kullanmamış olduğum bir programın ya da hilenin kullanmadığıma dair nasıl kanıtını atabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Overwatch ban, VAC bana dönüştüyse bu kesin olarak banınızın kalkmayacağı anlamına gelir.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı